Minőségi 4-es konnektor bekötése Szombathely. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb 4-es konnektor bekötése Szombathelyen a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! 4-es konnektor bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

10 villanyszerelő most online

Peter

Peter

Sok tapasztalatom van

Tibor

Tibor

Ma is elvállalom.

Lórant

Lórant

Mennyibe kerül a 4-es konnektor bekötése Szombathelyen?

3000 - 5700 Ft

A legjobb villanyszerelők Szombathelyen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdvözlöm! Főbb szolgáltatásaink: üzlethelyiségek és ipari létesítmények elektromos munkái, főelosztó kiépítés, mérőhely műszaki felülvizsgálat.

Korrekt villanyszerelési árak:

  • Síncsengő beépítése: 3.500 Ft
  • Vezetékezés kábelcsatornában: 3000 Ft-tól 10000 Ft-ig /㎡
  • Konnektor cseréje: 1600 Ft-tól 4600 Ft-ig /darab

Üdv, Péter

  • 4-es konnektor bekötése

    6200 Ft

Péter B. - 4-es konnektor bekötése Szombathelyen - 1
Péter B. - 4-es konnektor bekötése Szombathelyen - 2

10 vélemény / értékelés 4.6

Gyors és megbízható. Remek szakember.

Bálint
3 éve

Szombathely dolgozom, megyében is! Főbb szolgáltatásaink: zárlatveszély megszüntetés, új fogyasztásmérő (villanyóra) létesítése, életvédelmi relé (fi-relé) beépítése.

Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:

  • Mérési jelölés, kirajzolás dobozhely részére1 m - 16 Ft
  • Mosogatógép bekötése: 10000 Ft-tól 20000 Ft-ig
  • Fi relé beépítése: 35000 Ft-tól 52500 Ft-ig /darab

Rokkant betegek, nyugdíjasok és egyedül gyereket nevelő anyák 13% kedvezményben részesülnek!

    7100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.2

Korrekt, gyors, lényegre törő, segítőkész.

Tibor
3 éve

Szombathely dolgozom, megyében is! Amiket vállalok: villanyszerelés, elektromos hibaelhárítás, okos világítás megoldások, tűzvédelmi jegyzőkönyv.

Szolgáltatások / Árak:

  • Lakás átvezetékelése: 4000 Ft-tól 6000 Ft-ig
  • Lámpa felszerelése: 10000 Ft
  • Villanyszerelés: 3000 Ft /kiállás

Kérem adják meg az elérhetőségüket, főleg ha sürgős esetről van szó!

    3500 Ft

5 vélemény / értékelés 4.1

A megbeszélt időpontban érkezett, nem késett. Gyors, precíz munkát végzett.

Ernő
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő 4-es konnektor bekötése Szombathelyen

Népszerű kérdés

4-es konnektor bekötése: mennyi a munkadíj Szombathelyen?

Szombathelyen a 4-es konnektor bekötése átlagára 3000 - 5700 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan választhatunk Szombathelyen?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Szombathelyen?

Jelenleg 29 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű munkákhoz kereshetünk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt hívnod amennyiben a következőre van szükséged: 4-es konnektor bekötése.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, amikor villanyszerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladatai közé sorolható a 4-es konnektor bekötése és az ezzel kapcsolatos bármilyen feladat. Platformunkon sok szakember van, aki kész elvégezni a meghirdetett feladatot.