Alap betonozás Szombathelyen tapasztalt szakemberekkel!

Betonozót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj betonozó szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb betonozókat a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 39 betonozó közül, 1500-2900 Ft/alkalom áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Szombathelyen bérelj fel a legjobb szakembereket a alap betonozás! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj bele? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Szombathelyen közelében dolgozó szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

6 betonozó most online

Csaba

Csaba

A környeken vagyok.

Viktor

Viktor

Ingyenes kiszallas.

Geza

Geza

erdekel.

Mennyibe kerül az alap betonozás Szombathelyen?

1500 - 2900 Ft/alkalom

A legjobb betonozók Szombathelyen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező betonozót!

Falba vagy tetőtérbe fújható, minőségi hőszigetelés! Ingyenes felmérés és ajánlatkészítés. Szeretné megoldani a tetőszigetelést? Lépjen kapcsolatba velünk, ránk mindenben... Főbb szolgáltatásaink: Energiahatékony technológia, Ablakcsere akció, 12 év garancia, verhetetlen ár, Mobilgarázs helyett, 1 héten belüli árajánlat

  • Alap betonozás

    4200 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Autó javìtó

Elek B.
Elek B. 9707 Szombathely Online

Garázs alap, tükör készítése gépi, illetve kézi erővel. Akár helyszíni keveréssel is. Vállaljuk különböző mobilgarázs alap, tároló, kerti faház alap, terasz készítését. 15 éves tapasztalattal. Országosan. Összeszokott csapat. Precíz, gyors munkavégzés. Magánszemélyeknek is. Alpintechnikai megoldások, Estrich Betonozás Szuper Áron, Építkezés kezdése 8 hét alatt, Kerti fészer, a legjobb áron, Házfelújítás

    9600 Ft

Minőségi munkát korrekt áron. Szeretem ha egy cég nem adja nagyon olcsón magát. Azzal az elvárható minőséget is beárazta. Csak így tovább :)

Gyors és igényes kivitelezés. Teljeskörű szolgáltatás. Megbízható, kulturált csapat. Drót, táblás és modern panel kerítés építés. Kérje felmérésünket most. Szolgáltatásaink: Építkezőknek és felújítóknak, Galériakészítés a legolcsóbban, Családi ház akár 320.000 Ft/nm, Bontás És Felújítás, Melegebb szoba, kevesebb rezsi

    11700 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Cool, clean, quick, efficient, friendly.

Évek óta dolgozok vállalkozóként, lakásfelújításokat illetve nagy lakások megosztását, több lakássá alakítását is teljeskörű kivitelezésben vállalom. Kiváló minőségű SCHÜCO nyílászárókkal dolgozok szükség esetén redőny és szúnyogháló szereléssel együtt. Külső Szigetelés, Teraszok készítése, Kulcsrakész ház akár 8 hónap, Alumínium Autóbeállók, Faház, Bontása

    5700 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Precizitás, szakértelem, gyorsaság.

Hatékony hangszigetelő anyag utólagos hangszigetelés készítéshez Utólagos Padló Hangszigetelés, Ház külső szigetelése, Építkezés kezdése 9 hét alatt, Építkezés- és földmunkálatok, Házépítés A-Z-ig

    11300 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon vágják a srácok.

Házépítés, teljes körű generál kivitelezés fenntarthatóan és költséghatékonyan. Korszerű, 21. századi kivitelezési technológiák és a magas minőségű anyagok használatával. Generálkivitelezés. Szerkezetépítés. Egyéb szolgáltatások. Városrészek: Óbuda, Aranyhegy. Kulcsrakész házak építése, Finn Szauna Építés, 38 év tapasztalattal, Azbesztpala elszállítás, Fém lépcsők készítése

    10600 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Tető javítását terveztem Sárvári úr két árajánlatot küldött. Egyet az általam tervezett részleges javításra, egy másikat pedig az általa javasolt teljes felújításra. A teljes felújítás mellet döntöttünk. Sárvári úr és 3-5 fős csapata a megbeszélt időintervallumban elvégezte a munkát. A közben felmerült problémákra kémény javítás, bádogok cseréje. Szóval amit ki lehetett hozni az öreg tető felújítása során azt mindent precízen elvégeztek, sőt az elvégzett munkára 15 év garanciát vállalt. Annyira meg voltam elégedve, hogy további két árajánlatot is kértem tőle. Ha korrekt, megbízható, precíz munkát végző szakemberekre lesz ismét szükségem, ismét őket hívom. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Rendeld meg betonozó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy betonozó alap betonozás közben Szombathelyen

Népszerű kérdés

Alap betonozás: milyen árak vannak Szombathelyen?

Szombathelyen az alap betonozás átlagos ára 1000 - 1800 Ft/alkalom. A feladat megosztásakor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Betonozóok - mi alapján válasszunk Szombathelyen?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok betonozót Szombathelyen?

Most 28 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést ALAP BETONOZÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek betonozót?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható betonozót megbíznod ha erre van szükséged: alap betonozás.

Milyen feladatokhoz kérhetjük egy profi betonozó segítségét?

Egy jó betonozó az alap betonozás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíts, ha betonozót hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!