Dugalj bekötése Szombathely területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Dugalj bekötése Szombathelyen a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Dugalj bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

9 villanyszerelő most online

Istvan

Istvan

Érdekel.

Sandor

Sandor

Sok tapasztalatom van

Sandor

Sandor

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a dugalj bekötése Szombathelyen?

1800 - 3300 Ft

A legjobb villanyszerelők Szombathelyen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

István, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Villanyszerelési munkáim: gyengeáramú rendszerek telepítése, villanytűzhely bekötés tatabánya, tetőtartó csere..

Szolgáltatások és árak:

  • Kerti világítás szerelés1 m2 - 2370 Ft
  • Csillár felszerelése: 1500 Ft-tól 4000 Ft-ig /darab
  • Lakás komplett elektromos alapszerelése: 5.000 Ft/szerelvénytől

Hétfőtől-péntekig 9-tól 19 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

  • Dugalj bekötése

    6300 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

Bátran ajánlom mindenkinek! Maximálisan meg vagyok elégedve az elvégzett munkával. Korrekt, precíz, megbízható szakember.

Elek
3 éve

Sándor vagyok. Amiket vállalok: üzlethelyiségek és ipari létesítmények elektromos munkái, ipari csatlakozók beépítése, tetőtartó csere..

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Led szalag kiépítése: 1000 Ft-tól 2000 Ft-ig
  • Fi relé beépítése: 10000 Ft /darab
  • Mennyezeti lámpa felszerelése: 5000 Ft /darab

tudok helyben pontos árajánlatot adni.

    5200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Érti a szakmáját!!! Becsületes, rugalmas, abszolút kreatív, tele jó ötletekkel!

János
3 éve
Villanyszerelési munkáim: elektromos hőtárolós kályhák javítása, mérőhely kialakítás, földkábel csatlakozás kiépítése.

Villanyszerelés árak 2022:

  • Teljesítménybővítés 3 fázis esetén: 22.200 Ft-tól
  • Kismegszakító cseréje: 5000 Ft-tól 7500 Ft-ig /darab
  • Túlfeszültség védelem: 65000 Ft /darab

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-16:00 - ig.

    3800 Ft

8 vélemény / értékelés 4.3

Máskor is hívjuk és csak ajánlani tudom mindenkinek! Nagyon pontos és precíz szakember! Tökéletesen megcsinálta amit megbeszéltünk, probléma felmerülésekor javaslatot is tett, teljes mértékben meg vagyunk elégedve a munkájával.

Salamon
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő dugalj bekötése Szombathelyen

Népszerű kérdés

Dugalj bekötése: mennyi a munkadíj Szombathelyen?

Szombathelyen a dugalj bekötése átlagára 1300 - 2400 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján választhatunk Szombathelyen?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Szombathelyen?

Ebben a pillanatban 30 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő ezzel a munkával bízható meg: dugalj bekötése vagy bármilyen ehhez hasonló feladattal.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik egy villanyszerelő?

A jó villanyszerelő pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: dugalj bekötése?

A dugalj bekötése és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy villanyszerelőt bátran megbízhatsz vele.