Elektromos sütő bekötése Szombathelyen gyorsan és rugalmasan. Ne várjon tovább, kérjen árajánlatot most!

Engedje, hogy szakértő villanyszerelőink gondoskodjanak az Ön otthonának elektromos hálózatáról, és élvezze a biztonságot és a stabilitást!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Elektromos sütő bekötése Szombathelyen a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Elektromos sütő bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan állj neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

8 villanyszerelő most online

Bela

Bela

Érdekel.

Karoly

Karoly

Sok tapasztalatom van

József

József

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a elektromos sütő bekötése Szombathelyen?

4700 - 8900 Ft

A legjobb villanyszerelők Szombathelyen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Mihály vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Villanyszerelési munkáim: fi relé bekötés, lámpa felszerelése, kisebb munkákat is vállalok. hibaelhárítás, lámpa vagy konektort csere.

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • Dugaljak kivésése és felbővítése 4 kiállásos dugaljakra: 8.000 Ft
  • 4 modulos biztosítéktábla cseréje (4db kismegszakító + biztosítéktábla): 22.000 Ft-tól
  • Mérőhely szabványosítás: 210000 Ft-tól 320000 Ft-ig /darab

Kérem, hogy abban az esetben keressen minket ajánlatkérésével amennyiben az illeszkedik a fő profilunkban szereplő tevékenységi körök valamelyikébe.

  • Elektromos sütő bekötése

    5400 Ft

5 vélemény / értékelés 4.3

Csak ajánlani tudom! Az árajánlatra nagyon gyorsan és korrekten reagált, és pontosan érkezett. Kifogástalanul jó munkát végzett a megbeszélt áron.

Frigyes
3 éve

Üdvözlöm a profilomon. Főbb szolgáltatásaink: elérhetetlen villanykörték, kapcsolók, konnektorok, lámpák felszerelése, igény szerint elmű ügyintézést is vállalok ..

Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:

  • Gyorsszervíz díj hétvégén és ünnepnapon 13.000 – 19.000 Ft/óra
  • Mennyezeti lámpatest felszerelése, cseréje: 3900 Ft /darab
  • Elektromos tűzhely bekötése: 9000 Ft /darab

Az elvállalt munkákra gyorsan kivonulunk.

    5400 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Nagyon elégedett vagyok velük. Időben érkeztek, a munkát jól elvégezték gyorsan, pontosan.

Balázs
3 éve

János vagyok. Fő profilunk: almérők kiépítése, rejtett világítás, hibaelhárítás.

Korrekt villanyszerelési árak:

  • Szigetelt vezeték elhelyezése villanyszerelés: 100 – 150 Ft/db
  • Bojler bekötése: 8000 Ft-tól 10000 Ft-ig /darab
  • Analóg kamera rendszer beüzemelése telepítése: 25000 Ft-tól 37500 Ft-ig /alkalom

Bármilyen kisebb munkát elvállalok!

    5900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.4

Udvarias volt, pontosan érkezett, de nem volt nála olyan alkatrész, amelynek cseréje miatt kihívtam. Azt nekem kellett az ő munkaideje alatt beszereznem. Így a munkaideje hosszabb lett, amit pedig én fizettem.

Vilmos
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő elektromos sütő bekötése Szombathelyen

Gyakori kérdés

Elektromos sütő bekötése: mennyi a munkadíj Szombathelyen?

Szombathelyen a elektromos sütő bekötése átlagára 3800 - 7200 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján válasszunk Szombathelyen?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Szombathelyen?

Jelenleg 26 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt megbíznod akkor, ha erre van szükséged: elektromos sütő bekötése.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi villanyszerelő?

Egy jó villanyszerelő pontos árajánlatot tesz általában, elérhető és a feladattal időben végez. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő foglalkozási körébe beletartozik az elektromos sütő bekötése és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. A Qjob-on nagyon sok specialista közül válogathatsz.