EON szabványos mérőhely Szombathelyen tapasztalt szakemberekkel!

Engedje, hogy szakértő villanyszerelőink gondoskodjanak az Ön otthonának elektromos hálózatáról, és élvezze a biztonságot és a stabilitást!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb EON szabványos mérőhely Szombathelyen a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! EON szabványos mérőhely Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

90 villanyszerelő most online

Tibor

Tibor

Érdekel.

Ferenc

Ferenc

Sok tapasztalatom van

Zoltan

Zoltan

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a eon szabványos mérőhely Szombathelyen?

65700 - 123200 Ft

A legjobb villanyszerelők Szombathelyen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdvözlöm a profilomon. Fő profilunk: szerelvények, lámpatestek, biztosítéktáblák javítása, cseréje, lakás villanyszerelés (új, felújított), főelosztó (biztosíték tábla) felújítás, bővítés vagy csere.

Szolgáltatások / Árak:

  • Nagykiterjedésű fémtárgy földelése 1000 – 1500 Ft/db
  • Lakások villanyhálózati állapot felmérése: 42000 Ft /alkalom
  • Áramkör bővítése kismegszakító beépítésével: 1.500 Ft/db

Hétfőtől - Péntekig 7:00 - től ,-17:00 - ig.

  • EON szabványos mérőhely

    6500 Ft

8 vélemény / értékelés 4.2

Csak ajánlani tudom!!! Segítőkész, korrekt.

Emil
3 éve

László vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Főbb szolgáltatásaink: villámvédelmi rendszerek felülvizsgálata, villámvédelmi felülvizsgálat, zárlat megkeresése és elhárítása, zárlatveszélye megszüntetése.

Szolgáltatások és árak:

  • Villanytűzhely bekötés munkadíj: 9.000 Ft-tól.
  • Beépített villanytűzhely bekötése és beüzemelése: 13.000 Ft-tól
  • Csillár felszerelése: 2500 Ft-tól 10000 Ft-ig /darab

Hétfőtől-péntekig 8.00 - 18.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    6400 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Nem tapasztaltam hátrányt. Gyors, és rugalmas!

Aladár
3 éve

Üdvözlöm a profilomon. Főbb szolgáltatásaink: fő elosztók és vezetékek cseréje, villanyóra áthelyezés, zárlat megkeresése és elhárítása, zárlatveszélye megszüntetése.

Villanyszerelő árak:

  • Földkábel fektetése védőcsőben 1 fm - 7.870 Ft
  • Társasházi izzócsere: 500 Ft-tól 1000 Ft-ig /darab
  • Lakáselosztó bekötése: 5000 Ft /darab

Háztartási gépeket nem javítunk.

    7000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon lassú volt, nem hozott elegendő anyagot, hogy majd én vegyem meg és húzzam be (szerinte nem nagy dolog). Kértem hogy ne sülyessze be a dobozt, mire észre vettem mégis azt tette. A felét sem végezte el a megigért munkának és mégis kérte a teljes összeget. Teljesen meglepődött hogy kérek számlát, amit nem tudott adni.

Béla
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő eon szabványos mérőhely Szombathelyen

Népszerű kérdés

EON szabványos mérőhely: mennyi az ára Szombathelyen?

Szombathelyen a eon szabványos mérőhely átlagára 56500 - 105900 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján válasszunk Szombathelyen?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Szombathelyen?

Jelenleg 215 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt hívnod ha szükséged van erre: eon szabványos mérőhely.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, ha villanyszerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Milyen feladatoknál lehetnek segítségedre: villanyszerelők?

Például eon szabványos mérőhely vagy bármilyen hasonló feladat esetén a legjobb választás egy regisztrált villanyszerelő. Jelenleg 246-n állnak készen arra, hogy megoldják a problémát. Csak hozd létre a feladatot és válassz közülük!