Minőségi kerti ház építése Szombathelyen. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Építőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj építő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb építőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 39 építő közül, 3000-5700 Ft/m2 áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Szombathelyen bérelj fel a legjobb szakembereket a kerti ház építése! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Szombathelyen közelében található szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

6 építő most online

Mihaly

Mihaly

A környeken vagyok.

Mihaly

Mihaly

Ingyenes kiszallas.

Istvan

Istvan

erdekel.

Mennyibe kerül a kerti ház építése Szombathelyen?

3000 - 5700 Ft/m2

A legjobb építők Szombathelyen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező építőt!

Gyönyörű, minőségi burkolt felületet adunk Neked. Még évtizedek múlva is gyönyörködni fogsz benne. Több mint 10 éve a piacon. Pontos határidővel. Főbb szolgáltatásaink: Házépítés egy kézben tartva, Bontás, 38 év tapasztalattal, Standard és egyedi méretben, Házépítés A-Z-ig

  • Kerti ház építése

    5700 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Patent szerviz kitünó munka kiváló minöség

Gyors és igényes kivitelezés. Teljeskörű szolgáltatás. Megbízható, kulturált csapat. Drót, táblás és modern panel kerítés építés. Kérje felmérésünket most. Szolgáltatásaink: Építkezőknek és felújítóknak, Galériakészítés a legolcsóbban, Családi ház akár 320.000 Ft/nm, Bontás És Felújítás, Melegebb szoba, kevesebb rezsi

    11700 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Cool, clean, quick, efficient, friendly.

Ha megbízható kivitelezőt keres lakásfelújításhoz, aki időben felvonul, és időben befejezi a munkát a munkájáért garanciát vállalva, keressen minket. Generálkivitelezést, bútorasztalos munkákat, burkoló munkákat, villanyszerelést, víz-fűtés szerelést, gipszkartonos munkákat vállalunk. Bádogozás, Kőzetgyapot, Építkezés kezdése 9 hét alatt, Teraszra elő tető építése., Kültéri burkolás, betonozás

    11200 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Hát, amit akartam, megtudtam, de arc van bőven... Elhangzott például, hogy egy ilyen autót el kell tudni tartani. Gondolom a ruházatom téveszthette meg a mestert... Mondjuk attól még lehetnek jó szakik.

Építsd fel napok alatt a saját otthonodat, különleges szaktudás nélkül! 10 éves szerkezeti garancia az általunk épített házainkra. 10 éves garancia. 15 éves tapasztalat. Kiváló ár / érték arány. Teherbíró. Bádogozás, Régi tetők teljes felújítása, 9 év garancia, verhetetlen ár, Épületbontás, Ne habozzon most akció is van

    7500 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

ÓRIÁSI VÁLASZTÉK !MAXIMÁLIS KISZOLGÁLÁS SZAKÉRTELEM ..CSAK ITT VÁSÁROLOK ..IMÁDOM

Épületbontási Munkálatok Teljeskörű Lebonyolítása | Lakóház, Gyár, Csarnok, Ipari Épület. Komplett, gyors és engedélyezett bontási megoldást biztosítunk Önnek! Gyors Ajánlatadás. Minőségi munkavégzés. Betartjuk a határidőt. Minőségi építőanyagok. Megbízhat bennük. Feladatok amiket vállalok: Homlokzati hőszigetelés 15 éve, FIBRAN szigetelés, Közel 20 év tapasztalat, Talajvíz elleni szigetelés, Azbeszt síkpala elszállítás

    4000 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Telefonos egyeztetés után 6 napra!!!! a megbeszélt időben megérkeztek. Teljesen szakszerű, profi, gyors munka volt. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Házépítés, teljes körű generál kivitelezés fenntarthatóan és költséghatékonyan. Korszerű, 21. századi kivitelezési technológiák és a magas minőségű anyagok használatával. Generálkivitelezés. Szerkezetépítés. Egyéb szolgáltatások. Városrészek: Óbuda, Aranyhegy. Kulcsrakész házak építése, Finn Szauna Építés, 38 év tapasztalattal, Azbesztpala elszállítás, Fém lépcsők készítése

    10600 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Tető javítását terveztem Sárvári úr két árajánlatot küldött. Egyet az általam tervezett részleges javításra, egy másikat pedig az általa javasolt teljes felújításra. A teljes felújítás mellet döntöttünk. Sárvári úr és 3-5 fős csapata a megbeszélt időintervallumban elvégezte a munkát. A közben felmerült problémákra kémény javítás, bádogok cseréje. Szóval amit ki lehetett hozni az öreg tető felújítása során azt mindent precízen elvégeztek, sőt az elvégzett munkára 15 év garanciát vállalt. Annyira meg voltam elégedve, hogy további két árajánlatot is kértem tőle. Ha korrekt, megbízható, precíz munkát végző szakemberekre lesz ismét szükségem, ismét őket hívom. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Rendeld meg építő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy építő kerti ház építése közben Szombathelyen

Népszerű kérdés

Kerti ház építése: mennyi az ára Szombathelyen?

Szombathelyen a kerti ház építése átlagos díja 3100 - 5900 Ft/m2. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Építők - mi alapján válasszunk Szombathelyen?

Szombathelyen a kerti ház építése szolgáltatáshoz már 38 értékelést kaptunk és értékeltünk. Minden kiemelkedő minősítésű szakemberről megtekinthető már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok építőt Szombathelyen?

Most 29 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést KERTI HÁZ ÉPÍTÉSE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy építő?

Egy építő a következő feladattal bízható meg bátran: kerti ház építése vagy bármi hasonló jellegű munkával.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi építő?

Egy jó építő részletes árajánlatot ad, elérhető és a feladattal időben végez. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: kerti ház építése?

A kerti ház építése és összes részfeladata ide sorolható. Egy építőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.