Minőségi kétpólusú kapcsoló bekötése Szombathely. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb Kétpólusú kapcsoló bekötése Szombathelyen a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Kétpólusú kapcsoló bekötése Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

10 villanyszerelő most online

Tamas

Tamas

Ingyenes kiszállás.

Istvan

Istvan

Érdekel.

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a kétpólusú kapcsoló bekötése Szombathelyen?

800 - 1500 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Szombathelyen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tisztelt megrendelők! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: elmű, émász, démász, eon, területeken regisztrált vállalkozás., nagy méretű csillárok felszerelése, szerelvényezés.

Villanyszerelés árak 2022:

  • Mérőhely szerelési költsége 1 db - 80.000 Ft
  • 8 modulos biztosítéktábla cseréje (8db kismegszakító + biztosítéktábla): 28.000 Ft-tól
  • Mosógép bekötése: 10000 Ft /darab

Üdv, Dezső

  • Kétpólusú kapcsoló bekötése

    5800 Ft

Dezső S. - Kétpólusú kapcsoló bekötése Szombathelyen - 1
Dezső S. - Kétpólusú kapcsoló bekötése Szombathelyen - 2
Dezső S. - Kétpólusú kapcsoló bekötése Szombathelyen - 3

7 vélemény / értékelés 4.3

A héten kezdi a munkát

Fülöp
3 éve

Csaba vagyok. Villanyszerelési munkáim: szerelvények, lámpatestek, biztosítéktáblák javítása, cseréje, ad-vesz mérőóra (napelem rendszerekhez), lakások, házak, irodák komplett villanyszerelése.

Milyen villanyszerelő árak:

  • Mosogatógép bekötése: 5000 Ft
  • Mérőhely szabványosítás: 20000 Ft-tól 40000 Ft-ig /darab
  • Lakáselosztó csere: 12000 Ft /darab

Hétfőtől - Péntekig 24/7

    7100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.4

Gyors, pontos. Meg vagyok elégedve.

Kelemen
3 éve

Sándor vagyok. Amiket vállalok: üzlethelyiségek és ipari létesítmények elektromos munkái, ipari csatlakozók beépítése, tetőtartó csere..

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Led szalag kiépítése: 1000 Ft-tól 2000 Ft-ig
  • Fi relé beépítése: 10000 Ft /darab
  • Mennyezeti lámpa felszerelése: 5000 Ft /darab

tudok helyben pontos árajánlatot adni.

    5200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Érti a szakmáját!!! Becsületes, rugalmas, abszolút kreatív, tele jó ötletekkel!

János
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő kétpólusú kapcsoló bekötése Szombathelyen

Kétpólusú kapcsoló bekötése: mennyi a munkadíj Szombathelyen?

Szombathelyen a kétpólusú kapcsoló bekötése átlagára 800 - 1500 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek valódi értékeléseket?

Szombathelyen a kétpólusú kapcsoló bekötése szolgáltatáshoz már 36 véleményt kaptunk és értékeltünk. Az összes kiemelkedő minősítésű szakemberről megtekinthető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Szombathelyen?

Most 29 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő ezzel a feladattal bízható meg: kétpólusú kapcsoló bekötése vagy bármilyen ehhez hasonló feladattal.

Népszerű kérdés

Mire számíts, hogyha villanyszerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladatai közé sorolható a kétpólusú kapcsoló bekötése és az összes hasonló jellegű feladat. Platformunkon sok profi szakember van, aki kész megoldani a problémát.