Klíma tervezés Szombathely területén!

Klímaszerelőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj klímaszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb klímaszerelőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 35 klímaszerelő közül, 4900-9200 Ft/óra áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Szombathelyen bérelj fel a legjobb szakembereket a klíma tervezés! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Szombathelyen közelében található szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

5 klímaszerelő most online

Attila

Attila

A környeken vagyok.

Zsolt

Zsolt

Ingyenes kiszallas.

Istvan

Istvan

erdekel.

Mennyibe kerül a klíma tervezés Szombathelyen?

4900 - 9200 Ft/óra

Átlagos árak 2024. január 8-től

A legjobb klímaszerelők Szombathelyen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező klímaszerelőt!

Kertrendezés, fűnyírás, kerítés és térkő tisztítás. Gyors kivitelezéssel. Fűnyírás, ároktisztítás, fakivágás, területrendezés hulladékszállítás Pest megyében.

  • Klíma tervezés

    10200 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Szuper! Random érkezés, azonnali orvoslás!🤩

Lakberendezés mesterfokon! Egyedi bútor, szekrény, konyhabútor, kiegészítő gyártása. Rövid...

    11800 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Gyors és szakszerű csapat várja az ügyfeleket.

Azonnali raktárkészletről. Díjmentes helyszíni felmérés és tervezés! Használt, új, egyedi polc és állványrendszerek. Hívjon minket vagy kérjen ajánlatot Online. Nagy raktárkészlet. Profi szakemberek. Egyedi ajánlatok. Szolgáltatások: Állványrendszerek, Polcrendszerek.

    10100 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

nagyon megízható, szolgálatkész, precízen végzi munkáját, szakmailag kitűnőnek tartom .

Imre T.
Imre T. 9707 Szombathely Online

tervezés, beruházásszervezés, műszaki ellenőrzés, minden építési szakágban referenciákkal. ipari és kereskedelmi projekt referenciák, tervezés és műszaki ellenőrzés egy kézben. magas minőség kedvező ár. project management. két évtizedes tapasztalat.

    6200 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Szakszerű munkavégzés és tanácsadás.

Szobafestés, Tapétázás, Parkettázás, Gipszkartonszerelés egyhelyen. Gyors, precíz munkavégzés, korrekt ár! Precíz munkavégzés. Ingyenes ajánlat készítés. Szolgáltatások: Szobafestés, Gipszkarton szerelés, Laminált parketta lerakás, Kissebb bontási munkák, belsőépítészet.

    8600 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Így elsőre pontosak , korrektek

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi ?

Rendeld meg klímaszerelő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy klímaszerelő klíma tervezés közben Szombathelyen

Kérdések és válaszok

Népszerű kérdés

Klíma tervezés: milyen árak vannak Szombathelyen?

Szombathelyen a klíma tervezés átlagos díja 4400 - 8300 Ft/óra. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Olvas

Gyakori kérdés

Klímaszerelők - mi alapján válasszunk Szombathelyen?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Olvas

Hogyan keressek klímaszerelőt Szombathelyen?

Ebben a pillanatban 27 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést KLÍMA TERVEZÉS szolgáltatásra.

Olvas

Milyen feladatokhoz kereshetek klímaszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált klímaszerelőt keresned akkor, ha erre van szükséged: klíma tervezés.

Olvas

Milyen munkákhoz kérhetjük egy profi klímaszerelő segítségét?

Egy jó klímaszerelő a klíma tervezés mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Olvas

Mire számíts, ha klímaszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!

Olvas