Lépcsőházi kapcsoló bekötése Szombathelyen. Forduljon hozzánk bizalommal!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb Lépcsőházi kapcsoló bekötése Szombathelyen a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Lépcsőházi kapcsoló bekötése Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

8 villanyszerelő most online

Gargyan

Gargyan

Sok tapasztalatom van

Pal

Pal

Ma is elvállalom.

Gabor

Gabor

A környéken vagyok.

Mennyibe kerül a lépcsőházi kapcsoló bekötése Szombathelyen?

1300 - 2400 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Szombathelyen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tibor, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Fő profilunk: erős és gyengeáramú rendszerek karbantartása, túlfeszültségvédelem kiépítése lakás és családi ház, társasházi villanyszerelő munkák elvégzése (akár szerződéssel). hosszútávra.

Korrekt árak:

  • Kapcsolók és dugaljak felszerelése 1 db - 4.500 Ft
  • Elektromos hálózat felújítás: 6000 Ft-tól 8000 Ft-ig /kiállás
  • Panellakás felújítás 6.800 Ft/szerelvénytől

Kiszállási díjaink: 8.00 - 17.00 óra között .

  • Lépcsőházi kapcsoló bekötése

    5900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.3

Tisztességes, alapos, megbízható, korrekt, és ami a legfontosabb: átlát a kábelen!

Vilmos
3 éve

Kedves érdeklődő! Fő profilunk: elektromos hőtárolós kályhák javítása, zárlat keresés,hibaelhárítás budapest, elektromos tűzhely, elektromos sütő bekötése (ha szükséges, kábelezése). garancialevél érvényesítéssel.

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • Panel lakás átvezetékezése : 8000 Ft-tól 10000 Ft-ig
  • Lakások villanyhálózati állapot felmérése: 42000 Ft /alkalom
  • Biztonságtechnikai szerelés : 25000 Ft-tól 300000 Ft-ig /㎥

A részleteket telefonon, vagy üzenetben tudjuk egyeztetni.

    3900 Ft

6 vélemény / értékelés 4.4

Barátságos, pontos.

Bertalan
3 éve

Tisztelt Érdeklődő! Főbb szolgáltatásaink: hiba és zárlatkeresés, vezetékes otthoni hálózat kiépítése, klíma kiépítése, és felszerelése (hivatalos megvásárlása).

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Épületvillamosság felmérés: 6 000 Ft / óra
  • Led szalag kiépítése: 1000 Ft-tól 2000 Ft-ig /méter
  • Mennyezeti lámpa felszerelése: 3750 Ft-tól 6250 Ft-ig /darab

Hétfőtől - Péntekig 9:00 - től ,-19:00 - ig.

    4000 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Meg vagyok vele és a csapatával elégedve.

Andor
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő lépcsőházi kapcsoló bekötése Szombathelyen

Népszerű kérdés

Lépcsőházi kapcsoló bekötése: mennyi az ára Szombathelyen?

Szombathelyen a lépcsőházi kapcsoló bekötése átlagára 1400 - 2600 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok hiteles véleményeket?

Szombathelyen a lépcsőházi kapcsoló bekötése szolgáltatáshoz már 39 véleményt kaptunk és értékeltünk. Mindegyik magas minősítésű specialistáról elérhető már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Szombathelyen?

Ebben a pillanatban 30 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy villanyszerelő segítségét?

Egy profi villanyszerelő a lépcsőházi kapcsoló bekötése mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Népszerű kérdés

Mire számíts, amikor villanyszerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladatai közé sorolható a lépcsőházi kapcsoló bekötése és az összes hasonló jellegű feladat. A Qjob-on rengeteg profi szakember van, aki kész megoldani a problémát.