Palatető bontás Szombathely szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Bontót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj bontó szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb bontókat a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 38 bontó közül, 5700-10700 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Szombathelyen bérelj fel a legjobb szakembereket a palatető bontás! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Szombathelyen környezetében elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

6 bontó most online

Istvan

Istvan

Ma is elvallalom.

Lajos

Lajos

A környeken vagyok.

Tibor

Tibor

Ingyenes kiszallas.

Mennyibe kerül a palatető bontás Szombathelyen?

5700 - 10700 Ft/nm

A legjobb bontók Szombathelyen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező bontót!

Hagyományos és modern stílusú cserépkályhákat építünk. Segítünk megvalósítani álmait. Minőségi cserépkályha kedvező áron. Helyszíni felmérés és szaktanácsadás. Hívjon most! Legolcsóbb hangszigetelés, Galériakészítés a legolcsóbban, Több, mint 16 éves Tapasztalat, Kocsibeálló betonozás, Belsőépítészeti tervezését

  • Palatető bontás

    11000 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Az igényeinkhez alkalmazkodó, profi csapat. Korrekt munkavégzés és a határidő pontos tartása jellemzi őket. Mindenkinek tudom ajánlani ezt a vállalkozást!

Galériakészítés fémből vagy fából, Akár 2 tonnás teherbírással is! Feladatok amiket vállalok: Borospince Építés, Fa Játszóvárak, Családi ház akár 430.000 Ft/nm, Kőzetgyapot hőszigetelő alaprendszerek a legjobb áron, Hangszigetelési Rendszer

    5400 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Korrekt,gyors,szakszerű,megfizethető,profik👍

Energiatakarékos, könnyűszerkezetes SIP házak szerkezet és kulcsrakész kivitelezése. Piacvezető megoldások, árak. Modern SIP panelből épített könnyűszerkezetes házak. Amiket vállalok: Szigetelt garázsok, tárolók, Aljzatbeton, 4 éves garanciával, Ház Felújítás, Előleg nélkül, garanciával.

    11700 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Gyors és egyszerű kiszolgálás.

Hagyományos sik üvegezés helyszíni munkavégzés. Erkélyek üvegezése felújítással, festéssel. Katedrál és savmart üvegek beépítése. Szolgáltatások: Helyszíni szolgáltatás, Üveges veszélytelenítés, Biztosításra üvegezés. Hőszigetelés akció, Kerti játszótér, Építkezés kezdése 4 hét alatt, Beton megerősítás a Baumittal, Ablakszigetelés garanciával

    7200 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Sziasztok! Ajánlom Őket, a pontosságuk, miatt!!! Nem a legolcsóbbak, de érezhetően nem is ez a cél náluk.

Épületgépészettel és megújuló energiával foglalkozom mint vállalkozó. Lakás felújítást, -tervezést és kivitelezést is vállalok. 35 év építőipari tapasztalattal várom megrendelésüket. Főbb szolgáltatásaink: Élen járunk a szigetelésben, Alapozás szakszerű készítése, Kulcsrakész ház akár 10 hónap, Épületsüllyedések Megállítása, Akciós faházak

    10600 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Gyors, korrekt!

Felújítási munkák számlával, garanciával. Megbízható fiatal csapat vagyunk, akik minden téren igényesek a munkájukra. Teljeskörű felújítási munkákon kívül villanyszereléssel és burkolással kapcsolatban is állunk rendelkezésükre. Keressenek minket bizalommal! Családi ház építés, Kertépítés, Kulcsrakész ház akár 11 hónap, Kerti faház alapozása, Magas minőség, kedvező ár

    4200 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Precíz és gyors munkavégzés, az információkat is megosztja az autótulajdonossal, ígéreteit betartja,kedves,korrekt.

Rendeld meg bontó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy bontó palatető bontás közben Szombathelyen

Népszerű kérdés

Palatető bontás: mennyibe kerül Szombathelyen?

Szombathelyen a palatető bontás átlagára 4800 - 9000 Ft/nm. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Bontók - mi alapján választhatunk Szombathelyen?

Szombathelyen a palatető bontás szolgáltatáshoz már 38 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű specialistáról megtalálható már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok bontót Szombathelyen?

Ebben a pillanatban 29 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést PALATETŐ BONTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok bontót?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható bontót hívnod amennyiben a következőre van szükséged: palatető bontás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy bontó?

Egy megbízható bontó pontos árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és betartja a megbeszélt határidőt. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Melyik szolgáltatások tartoznak ehhez: palatető bontás?

A palatető bontás és összes részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy bontót nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.