Tégla családi ház építés Szombathelyen gyorsan és hatékonyan!

Házépítőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj házépítő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb házépítőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 33 házépítő közül! Korrekt tégla családi ház építés árak — 2800-5300 Ft/m2. érelje fel a legjobb specialistákat Szombathelyen! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Szombathelyen közelében található szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

5 házépítő most online

Peter

Peter

Sok tapasztalatom van

Tibor

Tibor

Ma is elvallalom.

Lórant

Lórant

Mennyibe kerül a tégla családi ház építés Szombathelyen?

2800 - 5300 Ft/m2

A legjobb házépítők Szombathelyen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező házépítőt!

Épületek alapjainak elkészítése, betonvas szerelés, szerkezet építés, falazás garanciával! Rövid átadási határidővel, precíz munkavégzés mellett, minőségi anyagokkal dolgozunk. Ács munkák. Burkolás. Kerítés építés. Garázs építés olcsón, Palatető bontás, elszállítás, Árajánlat 1 nap alatt, Vízszigeteles kedvező áron, Kerti pavilon alapozás

  • Tégla családi ház építés

    4200 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Vitathatatlanul maximális értékelés. Rendkívül szimpatikus műhelytulajdonos, egy korrekt, megbízható szakember. A szokásos 10 000-es szervízre vittem az autót, ide első alkalommal (annyit csalódtam már máshol...). Reggel ott hagytam az autót, megbeszéltük, hogy mire van szükségem, jelezte, hogy amikor leadja a napi rendelést, akkor felhív előtte az árajánlatával (ezt kötelezővé tenném amúgy, mert így egyenes). Így is volt, felhívta a figyelmemet, hogy az átnézés során észrevették, hogy érdemes lenne lecserélni a gátlókat mert rossz állapotban vannak - amit én is éreztem az elmúlt időszakban. Azt mondta nem feltétlenül rendeli meg, csak ha szeretném és belefér - és mivel biztonságban szeretném tudni a családomat, nyilván szeretném és belefér. :) Elfogadtam, megrendelte és rá 3 órára hívott is, hogy készen van az autó. Átvételkor pontos, tételes elszámolás, mostantól őket választom autószerelőnknek. Tiszta műhely, rendes emberek, nagyon ajánlom!

Évtizedes tapasztalat. Megfelelő referenciák. Kösse le épülő energiatakarékos SIP házát 5%-os építési áfa mellett. Házak SIP panel gyártótól. Kecskemét és környéke. Főbb szolgáltatásaink: Garázs építés, Típusház akár 2 főre, Több, mint 28 éves Tapasztalat, Tartós megoldás, Ajtójavítás, ablakjavítás

    9700 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Ajánlom mindenkinek korrektek. 6 csillagot adnék nekik

Generálkivitelezésben vállalunk 10 év beépítési garanciával kizárólagosan csak szerződésre és számlával Generálkivitelezés ben akár vagy szerkezetkész építésre akár házak irodák garázsok megépítését vagy csak szimplán házak bővítését komplett céggel komplett emberekkel mint például teljes komplett fűtésrendszer kiépítése teljes tetőszerkezet kiépítése és még sorolhatnám kulcsrakész állapotig kérem tekintsék meg referencia képeinket és állunk rendelkezésükre reggel 7.00-tól este 8.00-ig köszönöm a bizalmukat Tenki Roland voltam:-)))!!! Hozzánk tartozó embere: Tervező, Statikus,Felelős műszaki ellenőr, Elektromos hálózat szerelő ,Ács, Gépész, kőműves, festő,segéd munkások! Feladatok amiket vállalok: Szendvicspanel forgalmazás, Homlokzat hőszigetelés, 4 éves garanciával, Ajtó, ablak, szúnyogháló, Mérnöki megoldásokkal

    5200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

2021 július 16-a találkoztam a csapattal először. Csak jó véleményt tudok írni. Pontosak, megbízhatóak. Probléma megoldásuk felsőfokú. Segítőkészségük 100%. Mindenkinek Őket ajánlom. Köszönöm a mai munkájukat és kedvességüket.

Hamarosan kezdődik a fűtésszezon, de cserépkályhája nem fűt megfelelően? Teljes körű. cserépkályha karbantartás, tisztítás. Jó minőség korrekt áron cserépkályháját megcsinálom. Feladatok amiket vállalok: Fatüzelésű cserépkályha, Modern kivitelezés, 31+ év szakmai tapasztalat, Alapstabilizálás, Anyagbeszerzés, minőségi munka

    11200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Korrekt, gyors és árban is kedvező szerviz.

Ágnes
2 éve

Hatékony hangszigetelő anyag utólagos hangszigetelés készítéshez Utólagos Padló Hangszigetelés, Ház külső szigetelése, Építkezés kezdése 9 hét alatt, Építkezés- és földmunkálatok, Házépítés A-Z-ig

    11300 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon vágják a srácok.

Hőhídmentes szórt purhab szigetelés 10 év garanciával. Kérje árajánlatunkat! 10 év garancia. szakértői kivitelezés. 10 éves tapasztalat. Fő profilunk: Hőszigetelés Kivitelezés, Építőipari állvány, 10 év garancia, verhetetlen ár, Kerti faház alapozása, Estrich Betonozás Gyorsan

    8200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Műanyag ablakokat és bejárati ajtót rendeltünk a cégtől. Az üzletvezető már előzetesen teljeskörű tájékoztatást adott. A megrendeléssel és a beépítéssel is teljesen meg voltunk elégedve. A beépítő csapat rendkívül profi volt. A munkàt hiba és hiánymentesen végezték el. Mi a jövőben is igénybe vesszük a szolgáltatásaikat! Bátran ajánlom!

Rendeld meg házépítő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy házépítő tégla családi ház építés közben Szombathelyen

Népszerű kérdés

Tégla családi ház építés: milyen árak vannak Szombathelyen?

Szombathelyen a tégla családi ház építés átlagára 3000 - 5700 Ft/m2. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok megbízható véleményeket?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok házépítőt Szombathelyen?

Ebben a pillanatban 25 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést TÉGLA CSALÁDI HÁZ ÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk házépítőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált házépítőt megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: tégla családi ház építés.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kértheted egy profi házépítő segítségét?

Egy profi házépítő a tégla családi ház építés mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Milyen munkához lehet szükséged a következőre: házépítő?

Ha egy megbízható házépítő segítsége kell, akkor a Qjob-on jó helyen jársz! A tégla családi ház építés és a hasonló munkák megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.