Világító kapcsoló bekötése Szombathelyen területén!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Világító kapcsoló bekötése Szombathelyen a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Világító kapcsoló bekötése Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

10 villanyszerelő most online

adam

adam

Érdekel.

Tamas

Tamas

Sok tapasztalatom van

Istvan

Istvan

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a világító kapcsoló bekötése Szombathelyen?

1400 - 2600 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Szombathelyen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tisztelt Érdeklődő! Főbb szolgáltatásaink: késes- olvadó biztosítók cseréje, villanyvezeték áthúzása, bojler felrakása, bekötése (akár vízes bekötéssel együtt).

Villanyszerelés árak 2022:

  • Szerelvény cserék: 1.200 - 3.000 Ft-ig
  • Elektromos hálózat felújítás: 7000 Ft-tól 15000 Ft-ig /kiállás
  • Lakás villanyszerelés,sütő, főzőlap, bojler megszakítók életvédelmi relé,megszakító, bekötése cseréje: 6500 Ft /darab

Üdv, István

  • Világító kapcsoló bekötése

    3900 Ft

István K. - Világító kapcsoló bekötése Szombathelyen - 1
István K. - Világító kapcsoló bekötése Szombathelyen - 2

2 vélemény / értékelés 4.4

Ajánlom mindenkinek! Gyorsan dolgozott, azonnal megtalálta a hibát és meg is javította.

Domonkos
3 éve

Tisztelt megrendelők! Főbb szolgáltatásaink: elérhetetlen villanykörték, érintésvédelmi felülvizsgálat, érintésvédelmi (eph) jegyzőkönyv.

Villanyszerelési Árlista:

  • Szigetelt érvéghüvely rögzítése vezetékre, adagoló sajtoló szerszámmal 1 db - 40 Ft
  • Elektromos autó töltőállomás telepítése: 100000 Ft
  • Kapu automatizálás: 75000 Ft-tól 100000 Ft-ig /egység

Hétfőtől-péntekig 9.00 - 18.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    5500 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Csak ajánlani tudom. Kedves, szimpatikus ember. Kedvező áron, hatékonyan megoldotta a problémákat.

Mihály
3 éve

János vagyok. Fő profilunk: almérők kiépítése, rejtett világítás, hibaelhárítás.

Korrekt villanyszerelési árak:

  • Szigetelt vezeték elhelyezése villanyszerelés: 100 – 150 Ft/db
  • Bojler bekötése: 8000 Ft-tól 10000 Ft-ig /darab
  • Analóg kamera rendszer beüzemelése telepítése: 25000 Ft-tól 37500 Ft-ig /alkalom

Bármilyen kisebb munkát elvállalok!

    5900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.4

Udvarias volt, pontosan érkezett, de nem volt nála olyan alkatrész, amelynek cseréje miatt kihívtam. Azt nekem kellett az ő munkaideje alatt beszereznem. Így a munkaideje hosszabb lett, amit pedig én fizettem.

Vilmos
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő világító kapcsoló bekötése Szombathelyen

Népszerű kérdés

Világító kapcsoló bekötése: mennyibe kerül Szombathelyen?

Szombathelyen a világító kapcsoló bekötése átlagára 900 - 1700 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok igazi véleményeket?

Szombathelyen a világító kapcsoló bekötése szolgáltatáshoz már 42 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik magas minősítésű szakemberről elérhető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Szombathelyen?

Jelenleg 32 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt megbíznod amennyiben erre van szükséged: világító kapcsoló bekötése.

Népszerű kérdés

Mire számíts, amikor villanyszerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladatai közé sorolható a világító kapcsoló bekötése és az ezzel kapcsolatos bármilyen feladat. A Qjob-on nagyon sok szakember van, aki kész megoldani a problémát.