Villanyszerelés csövezés Szombathely területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Villanyszerelés csövezés Szombathelyen a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Villanyszerelés csövezés Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

9 villanyszerelő most online

József

József

Ingyenes kiszállás.

Zsolt

Zsolt

Érdekel.

Janos

Janos

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a villanyszerelés csövezés Szombathelyen?

5400 - 10200 Ft/óra

A legjobb villanyszerelők Szombathelyen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Szombathely dolgozom, megyében is! Fő profilunk: hordozható villamos kéziszerszámok időszakos felülvizsgálata, lépcsőházi világítás automatika csere hibaelhárítás, ipari villanyszerelés.

Korrekt villanyszerelési árak:

  • Eph hálózat kiépítése: 2000 Ft-tól 6000 Ft-ig
  • Konnektor cseréje: 800 Ft
  • Hibajavítás: 4000 Ft /óra

Háztartási gépeket nem javítunk.

  • Villanyszerelés csövezés

    5500 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Csak ajánlani tudom! Korrekt, pontos precíz munka.

Farkas
3 éve

Üdv Béla vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: elérhetetlen villanykörték, átalánydíjas villanyszerelés, riasztó, kamera rendszer kiépítése.

Villanyszerelés árak:

  • Kábelezés lekötés, áthelyezés (tárgyaló) 1 db - 222.000 Ft
  • Eon ügyintézés: 190000 Ft /alkalom
  • Biztosíték tábla csere: 18000 Ft-tól 45000 Ft-ig /darab

Hétfőtől-péntekig 7-tól 17 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    6000 Ft

8 vélemény / értékelés 4.0

Azonnal tudta hogy mit kell és hol kell keresni. Meg is találta, és rövid idő alatt megjavította!

Simon
2 éve

Üdvözlöm a profilomon. Főbb szolgáltatásaink: fő elosztók és vezetékek cseréje, villanyóra áthelyezés, zárlat megkeresése és elhárítása, zárlatveszélye megszüntetése.

Villanyszerelő árak:

  • Földkábel fektetése védőcsőben 1 fm - 7.870 Ft
  • Társasházi izzócsere: 500 Ft-tól 1000 Ft-ig /darab
  • Lakáselosztó bekötése: 5000 Ft /darab

    7000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon lassú volt, nem hozott elegendő anyagot, hogy majd én vegyem meg és húzzam be (szerinte nem nagy dolog). Kértem hogy ne sülyessze be a dobozt, mire észre vettem mégis azt tette. A felét sem végezte el a megigért munkának és mégis kérte a teljes összeget. Teljesen meglepődött hogy kérek számlát, amit nem tudott adni.

Béla
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő villanyszerelés csövezés Szombathelyen

Gyakori kérdés

Villanyszerelés csövezés: mennyibe kerül Szombathelyen?

Szombathelyen a villanyszerelés csövezés átlagára 3400 - 6500 Ft/óra. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok valódi véleményeket?

Szombathelyen a villanyszerelés csövezés szolgáltatáshoz már 30 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű specialistáról megtekinthető már vélemény a platformunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Szombathelyen?

Most 22 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy villanyszerelő segítségét?

Egy megbízható villanyszerelő a villanyszerelés csövezés mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, ha villanyszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő foglalkozási körébe beletartozik a villanyszerelés csövezés és az összes hasonló jellegű feladat. A Qjob-on nagyon sok tapasztalt specialista közül válogathatsz.