Automata mosógép bekötése szolgáltatásra van szükséged Szombathelyen és környékén?

Vízszerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj vízszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 8 vízszerelő közül! Korrekt automata mosógép bekötése árak — 6900-12900 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Szombathelyen! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Szombathelyen környezetében található szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

1 vízszerelő most online

Csaba

Csaba

Еrdekel.

György

György

Sok tapasztalatom van

József

József

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül az automata mosógép bekötése Szombathelyen?

6900 - 12900 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb vízszerelők Szombathelyen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező vízszerelőt!

János, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Mosógép, Mosogatógép, Szárítógép, Tűzhely, Sütő, Kerámia lap javítás. Budapesten, és Pest Megyében. 9500ft egyszeri munkadíj. Országosan. Garancia a javításokra.

  • Automata mosógép bekötése

    5500 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Kedves, segítőkész és szakszerű tanácsadás. A javítás gyors és problémamentes.

Üdv Gábor vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. AEG Ariston Bosch Electrolux Indesit LG Samsung Siemens Whirpool Zanussi Javítás. Segítség telefonon 0 Ft. Profi szakszerviz. Kiszállás 0 Ft. Fix áron.

    4100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Megfizethető ár, segítő kész személyzet.

Üdvözlöm! Csak új alkatrészekkel dolgozunk a gyártó utasításai szerint, írásos garanciával. Garanciát...

    3900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Segítőkész, ajánlom!

Kedves érdeklődő! Mosógépek javítását vállaljuk.Gyors, precíz, hatékony, megbízható, tapasztalt. Ha mosógépe nem indul, nem forog, nem engedi le a vízet, hangos, nem nyílik, hívjon...

    5000 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Gyors és precíz munkavégzés, korrekt árak. A környéken hozzájuk érdemes vinni a meghibásodott kütyüket.

Jenő vagyok. Klíma berendezések telepítésével és javításával foglalkozunk az egész ország területén. Minden szükséges feladatot mi végzünk, így Önnek semmilyen teendője nincsen. Profi csapat. Gyors kivitelezés. Több év garancia. Szolgáltatások: Klíma telepítés, Klíma beszerelés.

    4900 Ft

Gyors, szakszerű, kedvező ár

Rendelj vízszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy vízszerelő automata mosógép bekötése közben Szombathelyen

Automata mosógép bekötése: milyen árak vannak Szombathelyen?

Szombathelyen az automata mosógép bekötése átlagára 6200 - 11600 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok hiteles értékeléseket?

Szombathelyen a vw váltó felújítás szolgáltatáshoz már 13 véleményt kaptunk és értékeltünk. Minden magas minősítésű szakemberről elérhető már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok vízszerelőt Szombathelyen?

Most 10 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VW VÁLTÓ FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok vízszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált autószerelőt keresned ha szükséged van erre: vw váltó felújítás.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérhetjük egy profi vízszerelő segítségét?

Egy jó autószerelő a vw váltó felújítás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, amikor vízszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!