Huawei akkumulátor csere szolgáltatásra van szükséged Szombathelyen és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 10 telefon szerelő közül! Korrekt huawei akkumulátor csere árak — 4300-8100 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Szombathelyen! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Szombathelyen környékén elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

2 telefon szerelő most online

Zsolt

Zsolt

Еrdekel.

Csaba

Csaba

Sok tapasztalatom van

János

János

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a huawei akkumulátor csere Szombathelyen?

4300 - 8100 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Szombathelyen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Csaba vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Szolgáltatásaink:, kijelző javítás, üvegkarc eltávolítás, xiaomi akkumulátor csere, telefon lcd kijelző javítás, huawei akkumulátor csere

Kiegészítő szolgáltatásaink:, telefon alaplap javítás, vezetékes telefon javítás, iphone 6s akkumulátor csere, xiaomi akkumulátor csere, törött kijelző telefon adatmentés

  • Huawei akkumulátor csere

    5700 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Ajánlott! Félelmetes művész! Minden világos, kényelmes, gyors, professzionális. Nem ez az első alkalom, hogy segítséget kérek - szeretem az együttműködést :)

Tisztelt Érdeklődő! Ha készüléked meghibásodik, úgy garanciaidőn belül lehetőséged van díjmentes garanciális javításra. A garanciális igény a készülék dobozában található, vagy a vásárláskor kinyomtatott jótállási jeggyel vagy a készülék számlájával érvényesíthető. Erre értékesítési pontjainkon vagy közvetlenül a gyártói márkaszervizben van lehetőséged, melyekről itt tájékozódhatsz: Alcatel, Apple, HTC, Huawei, Lenovo, LG, Microsoft, Samsung, Sony, ZTE

Szolgáltatásaink:, iphone x akkumulátor csere, samsung telefon üvegcsere, telefon kijelző javítás, Telefon takarítás, telefon üveg karc javítás

    6000 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Legmélyebb hálámat fejezem ki Igor!!!! Igazán képzett szakember. Mindig hozzá kell menni, mert a gyerekek gyakran törik a telefonokat. Minőségileg, teszi a javításokat, perepoposhivki és ami a legfontosabb, gyorsan! Köszönjük a munkáját! SOHA NEM HIBÁZOTT !!!!

Üdvözlöm! Kiegészítő szolgáltatásaink:, telefon törött kijelző javítás, iphone 11 akkumulátor csere, telefon képernyő javítás, üvegkarc eltávolítás, kijelző javítás

Főbb szolgáltatásaink:, iphone 8 plus akkumulátor csere, telefon kijelző csere, képernyő csere, beázott iphone javítás, alcatel kijelző javítás

    6400 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Gyorsan felvették a kapcsolatot a vállalkozóval, időpontot egyeztetett, hazajött és gyorsan, hatékonyan elvégezte a munkát, mindenkinek ajánlom!

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő huawei akkumulátor csere közben Szombathelyen

Népszerű kérdés

Huawei akkumulátor csere: mennyibe kerül Szombathelyen?

Szombathelyen a huawei akkumulátor csere átlagos ára 6600 - 12500 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Telefon Szerelők - hogyan válasszunk Szombathelyen?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek telefon szerelőt Szombathelyen?

Ebben a pillanatban 10 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést ÜLÉSFŰTÉS JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk telefon szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált autószerelőt keresned ha a következőre van szükséged: ülésfűtés javítás.

Milyen feladatokhoz kértheted egy profi telefon szerelő segítségét?

Egy jó autószerelő az ülésfűtés javítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Mire számíts, ha telefon szerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!