Iphone 5s akkumulátor csere szolgáltatásra van szükséged Szombathelyen és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 10 telefon szerelő közül! Korrekt iphone 5s akkumulátor csere árak — 4600-8700 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Szombathelyen! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Szombathelyen környékén elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

2 telefon szerelő most online

Zsolt

Zsolt

Еrdekel.

Béla

Béla

Sok tapasztalatom van

Mihály

Mihály

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül az iphone 5s akkumulátor csere Szombathelyen?

4600 - 8700 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Szombathelyen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Megbízható iPhone és Android szerviz. Szervizünk 2015 óta működik Óbuda szívében, naponta több mint 200 Apple, Samsung, Huawei vagy Xiaomi késüzlék kerül javításra szakképzett szerelőink által, ennek köszönhetően ügyfeleink már több mint 15.000.000 Ft-ot takarítottak meg az egyéb alternatívákkal szemben.

Szerviz szolgáltatásunk:, iphone 6 akkumulátor csere, telefon kijelző karc javítás, samsung akkumulátor csere, telefon akkumulátor csere, vezetékes telefon javítás

  • Iphone 5s akkumulátor csere

    5700 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon gyorsan és hatékonyan kicserélte a telefonom akkumulátorát.

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Főbb szolgáltatásaink:, vezetékes telefon javítás, telefon usb csatlakozó javítás, telefon javítás, telefon képernyő javítás, telefon kijelző karc javítás

Amiket vállalok:, samsung kijelző csere, huawei akkumulátor csere, telefon kamera javítás, képernyő csere, telefon töltő javítás

    6300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Feltettem néhány kérdést a telefonok működésével és különösen az akkumulátorral kapcsolatban, minden kérdésre teljes körű választ kaptam, amelyet tapasztalatokkal és személyes statisztikákkal támasztottak alá. Még az akkumulátorok jövőjéről is beszéltünk: a Tesla és a grafén akkumulátorok fejlesztéséről. Mindig jó, ha egy szakember nem csak a szakmájában jó, de a szociális készségek sem idegenek tőle :)

Tisztelt megrendelők! Több hazai szerviz hozza hozzánk a bonyolultabb javításokat, amiket ők nem tudnak elvégezni ügyfeleiknek. Így nagy esélye van annak, hogy a te készüléked is nálunk javult meg.

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, kijelző javítás, iphone 8 akkumulátor csere, huawei akkumulátor csere, telefon mikrofon javítás, samsung telefon üvegcsere

    4900 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Köszönöm szépen! Minőségi munka időben. Jó modorú, pontos és udvarias fiatalember!

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő iphone 5s akkumulátor csere közben Szombathelyen

Népszerű kérdés

Iphone 5s akkumulátor csere: mennyi az ára Szombathelyen?

Szombathelyen az iphone 5s akkumulátor csere átlagos díja 4300 - 8100 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok megbízható értékeléseket?

Szombathelyen a fényszóró javítás szolgáltatáshoz már 12 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Minden kiemelkedő minősítésű specialistáról megtekinthető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok telefon szerelőt Szombathelyen?

Most 9 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést FÉNYSZÓRÓ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk telefon szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható autóvillamossági szerelőt megbíznod amennyiben erre van szükséged: fényszóró javítás.

Gyakori kérdés

Mikben kérhetjük egy profi telefon szerelő segítségét?

Egy profi autóvillamossági szerelő a fényszóró javítás mellett több mindent meg tud oldani. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha telefon szerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!