Klíma vezérlő panel javítás: erre van szükséged Szombathelyen és környékén?

Klímaszerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj klímaszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 10 klímaszerelő közül! Korrekt klíma vezérlő panel javítás árak — 6300-11900 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Szombathelyen! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Szombathelyen környezetében elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

2 klímaszerelő most online

József

József

Еrdekel.

Karoly

Karoly

Sok tapasztalatom van

Geza

Geza

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a klíma vezérlő panel javítás Szombathelyen?

6300 - 11900 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb klímaszerelők Szombathelyen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező klímaszerelőt!

Tisztelt megrendelők! Mosógép javítás, más háztartási gépek szervizelése az Ön otthonában, gyorsan, kényelmesen. Hívására szerelőnk válaszol, hogy pontosan fel tudja mérni a problémát. Keresse bátran! Javítás új alkatrészekkel. 20 éves tapasztalat. Reális árak. Helyszíni szerviz.

  • Klíma vezérlő panel javítás

    3000 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Felkészült, korrekt szakember.

Tisztelt megrendelők! Mosógép javítás, Mosogatógép javítás, Szárítógép javítás, Villany tűzhely sütő. Országosan. Garancia a javításokra. Bankkártyás fizetés. Szolgáltatások: Elektronika panelek, helyszíni javítás, szakszerviz, egyszeri munkadíj.

    3400 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Én is bedőltem nekik. Bár az ígéretükben az is benne volt, hogy nem biztos, hogy meg tudják javítani. Kaptam egy ajánlatot, állítólag, én csak egy részösszeget szerintem, ár+szállítás, de az nem volt kérdés, hogy kell vagy sem. Aztán kiderült, h nincs több alkatrész. Viszont mégjobban szédszedték a tabit. Pedig már egy másik szaki szédszedte. Részükről magyarázkodás van, de javítás az nincs.

Tisztelt Érdeklődő! Márkafüggetlen mobiltelefon szerviz, kijelző és akkumulátorcsere akár azonnal. Kijelző és akkumulátor csere akár azonnal, extra költségek nélkül. minőség, precizitás. márkafüggetlen szerviz. szerviz futár. időpont foglalás.

    3700 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Mindig mindent megjavitanak es kedvesek segito készek!

Dani K.
2 éve

Zsolt, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Azonnali megoldás akkumulátor problémára . Több éves tapasztalat, villámgyors segítség. Keressen minket bizalommal! Azonnali segítségnyújtás. 10 éve a piacon. Belvárosi üzlethelyiség.

    4800 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Imadom őket. Gyorsak precízek és kedvesek csak ajánlani lehet őket.

Üdvözlöm! Csak új alkatrészekkel dolgozunk a gyártó utasításai szerint, írásos garanciával. Garanciát...

    3900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Segítőkész, ajánlom!

Rendelj klímaszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy klímaszerelő klíma vezérlő panel javítás közben Szombathelyen

Klíma vezérlő panel javítás: milyen árak vannak Szombathelyen?

Szombathelyen a klíma vezérlő panel javítás átlagára 6600 - 12500 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Klímaszerelők - hogyan választhatunk Szombathelyen?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok klímaszerelőt Szombathelyen?

Jelenleg 9 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VEZÉRMŰLÁNC SZAKADÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok klímaszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható autószerelőt keresned akkor, ha erre van szükséged: vezérműlánc szakadás.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérheted egy klímaszerelő segítségét?

Egy megbízható autószerelő a vezérműlánc szakadás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Milyen feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: klíma vezérlő panel javítás?

A vezérműlánc szakadás és összes részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy autószerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.