Ps4 kontroller javítás szolgáltatásra van szükséged Szombathelyen és környékén?

Konzol Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj konzol szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 10 konzol szerelő közül! Korrekt ps4 kontroller javítás árak: 5400-10200 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szombathelyen! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Szombathelyen környékén elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

2 konzol szerelő most online

László

László

Sok tapasztalatom van

Krisztián

Krisztián

Ma is elvallalom.

Zoltán

Zoltán

Mennyibe kerül a ps4 kontroller javítás Szombathelyen?

5400 - 10200 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb konzol szerelőok Szombathelyen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező konzol szerelőt!

Jenő
Jenő 9707 Szombathely Online
Expressz tisztítás normál laptophoz. 2 órán belül alapos külső-belső tisztítás. Belső tisztításnál teljes por tisztítás és hővezető paszta, valamint thermál padek cseréje. Ventilátor karbantartás. Külső tisztításnál a burkolatok tisztítása, kijelző tisztítás. Ár: 14990 Ft Munkaidő: 2 óra

Főbb szolgáltatásaink: Hűtőrendszer tisztítás, CPU hűtőventilátor csere, Toshiba laptop szerviz, Alaplap javítás, Hiba bevizsgálása, Express DC csatlakozó csere (DC, LAN, Audio, stb…)

  • Ps4 kontroller javítás

    3000 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Mindent nagyon gyorsan elvégeztem. A vállalkozó 15 percen belül felhajtott, és fél óra alatt megcsinálta azt, amivel én fél napot babráltam!

Károly
Károly 9707 Szombathely Online

Tisztelt megrendelők! Alaplap javítás ajándék komplett tisztítással NORMÁL LAPTOP. Legyen szó bármilyen jellegű alaplap javításról, most komplett külső-belső tisztítást adunk mellé ajándékba! Ár: 24990 Ft. Munkaidő: 1-2 nap

Fő profilunk: Netbook ZIF PATA 1.8 inches wincheseter csere, Videokártya javítás, laptop kijelző csere, Lassú a szoftverek működése, Alaplap javítás

    3200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Köszönjük szépen! Minden 5 perc alatt megtörtént, és a probléma 1 hónapig állt fenn. Remélem, minden zavartalanul fog működni.

A megoldások embere vagyok. Amennyiben elfogadod ajánlatunkat, egyből nekiállunk a szervizelés folyamatának. Közben folyamatosan tájékoztatunk a javítás állapotáról és a fejleményekről

Szolgáltatásaink: Alaplap javítás, HP szerviz. Notebook javítás, HP laptop szerviz, Laptop javítás, Operációs rendszer nem telepíthető az eszközre, telepítés közben lefagy, kék képernyő, Véletlenszerű kikapcsolások, lefagyások

    6300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Nagyszerű munkát végzett. Ugyanakkor frissítettük a notebookom szoftverét is, amit neki köszönhetek. Mindenkinek ajánlom figyelmébe!

Yang Guo
2 éve

Rendelj konzol szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy konzol szerelő ps4 kontroller javítás közben Szombathelyen

Gyakori kérdés

Ps4 kontroller javítás: mennyibe kerül Szombathelyen?

Szombathelyen a ps4 kontroller javítás átlagos díja 6200 - 11700 Ft/db. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Konzol Szerelőok - hogyan választhatunk Szombathelyen?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Gyakori kérdés

Hogyan találok konzol szerelőt Szombathelyen?

Ebben a pillanatban 9 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést PS4 KONTROLLER JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Népszerű kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok konzol szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható konzol szerelőt keresned amennyiben erre van szükséged: ps4 kontroller javítás.

Milyen munkákhoz kértheted egy profi konzol szerelő segítségét?

Egy profi konzol szerelő a ps4 kontroller javítás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Melyik szolgáltatások tartoznak ehhez: ps4 kontroller javítás?

A ps4 kontroller javítás és mindegyik részfeladata ide sorolható. Egy konzol szerelőt bátran megbízhatsz vele.