Varrógép asztal felújítása szolgáltatásra van szükséged Szombathelyen és környékén?

Varrógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj varrógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 9 varrógép szerelő közül! Korrekt varrógép asztal felújítása árak — 5900-11100 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Szombathelyen! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj neki? Oszd meg velünk a felmerülő gondot és a Szombathelyen környékén dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

1 varrógép szerelő most online

Attila

Attila

Еrdekel.

Viktor

Viktor

Sok tapasztalatom van

Gabor

Gabor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a varrógép asztal felújítása Szombathelyen?

5900 - 11100 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb varrógép szerelők Szombathelyen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező varrógép szerelőt!

Tisztelt megrendelők! Mosógép javítás, más háztartási gépek szervizelése az Ön otthonában, gyorsan, kényelmesen. Hívására szerelőnk válaszol, hogy pontosan fel tudja mérni a problémát. Keresse bátran! Javítás új alkatrészekkel. 20 éves tapasztalat. Reális árak. Helyszíni szerviz.

  • Varrógép asztal felújítása

    3000 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Felkészült, korrekt szakember.

Tisztelt megrendelők! Mosógép javítás, Mosogatógép javítás, Szárítógép javítás, Villany tűzhely sütő. Országosan. Garancia a javításokra. Bankkártyás fizetés. Szolgáltatások: Elektronika panelek, helyszíni javítás, szakszerviz, egyszeri munkadíj.

    3400 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Én is bedőltem nekik. Bár az ígéretükben az is benne volt, hogy nem biztos, hogy meg tudják javítani. Kaptam egy ajánlatot, állítólag, én csak egy részösszeget szerintem, ár+szállítás, de az nem volt kérdés, hogy kell vagy sem. Aztán kiderült, h nincs több alkatrész. Viszont mégjobban szédszedték a tabit. Pedig már egy másik szaki szédszedte. Részükről magyarázkodás van, de javítás az nincs.

Tisztelt Érdeklődő! Márkafüggetlen mobiltelefon szerviz, kijelző és akkumulátorcsere akár azonnal. Kijelző és akkumulátor csere akár azonnal, extra költségek nélkül. minőség, precizitás. márkafüggetlen szerviz. szerviz futár. időpont foglalás.

    3700 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Mindig mindent megjavitanak es kedvesek segito készek!

Dani K.
2 éve

Zsolt, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Azonnali megoldás akkumulátor problémára . Több éves tapasztalat, villámgyors segítség. Keressen minket bizalommal! Azonnali segítségnyújtás. 10 éve a piacon. Belvárosi üzlethelyiség.

    4800 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Imadom őket. Gyorsak precízek és kedvesek csak ajánlani lehet őket.

Üdvözlöm! Csak új alkatrészekkel dolgozunk a gyártó utasításai szerint, írásos garanciával. Garanciát...

    3900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Segítőkész, ajánlom!

Rendelj varrógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy varrógép szerelő varrógép asztal felújítása közben Szombathelyen

Varrógép asztal felújítása: milyen árak vannak Szombathelyen?

Szombathelyen a varrógép asztal felújítása átlagos ára 6700 - 12600 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Varrógép Szerelők - mi alapján válasszunk Szombathelyen?

Fedezd fel a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok varrógép szerelőt Szombathelyen?

Most 13 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓ MŰSZAKI VIZSGA szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk varrógép szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált autószerelőt keresned ha a következőre van szükséged: autó műszaki vizsga.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a varrógép szerelő?

A jó autószerelő részletes árajánlatot ad, elérhető és a munkával időben végez. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Milyen feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: varrógép asztal felújítása?

Az Autó műszaki vizsga és összes részfeladata ide sorolható. Egy autószerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.