Élőállat szállítás: erre van szükséged Szombathelyen és környékén?

Szállítót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj szállító szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 16 szállító közül! Korrekt élőállat szállítás árak: 1900-3600 Ft-tól. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szombathelyen! Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj bele? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Szombathelyen környékén dolgozó szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

2 szállító most online

Janos

Janos

A környeken vagyok.

Adrian

Adrian

Ingyenes kiszallas.

Janos

Janos

Szállítás 0-24

Mennyibe kerül az élőállat szállítás Szombathelyen?

1900 - 3600 Ft

Átlagos árak 2023. február 17-től

A legjobb szállítók Szombathelyen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szállítót!

Péter C.
Péter C. 3141 Salgótarján Online
TV szerelő közel 20 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik TV szerelés területén. Hibabejelentést és TV szerelést a hét minden napján, akár hétvégén is vállalok. A kapcsolatfelvételt követően akár aznapi kiszállással dolgozok. A legtöbb hibát a lehetőség szerint a helyszínen javítok, de ez nem minden esetben lehetséges. Ha a helyszíni javítás nem lehetséges, akkor a TV készülék szervízbe szállítását, rövid határidővel történő javítását és haza szállítást is vállalom. Televízió, LCD TV, LED TV, Plazma TV és Smart TV helyszíni javítása, garanciával!
  • Élőállat szállítás

    6900 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Nem volt probléma a tévémmel, ez a technikus jött és megoldotta a problémát anélkül, hogy bármit kicserélt vagy szétszerelt volna. Köszönöm!

Tibor P.
Tibor P. 5600 Békéscsaba Online

Szolgáltatásaink: Bioptron (Zepter) lámpák garancián túli javítása. Telefonos egyeztetés esetén a készülék javítása* akár 1 órába belefér, például elektronikai vagy tápegység javítás is, így megvárható. A javítás helyszíne gyalog 5 percre található az Allee-tól, ahol 1 óra ingyenes parkolás van, 2 percre a 4-es metró Újbuda-központ megállótól. Díjmentes értékbecslés, a megrendelő által jelölt költségkeret alapján. (pl.: 3000, 7500, ... Ft)

    5100 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Mindent a legmagasabb színvonalon csinált. Nagyon elégedett vagyok a munkával. Köszönöm.

Órajavítás az Önnek megfelelő helyen és időben! Az óra diagnózisa. A munka értékelése. Akkumulátorcsere. A sáv cseréje. A karkötő cseréje. Üvegcsere. Órájának teljes javítása. Az óra bevonása, beleértve az aranyat is. Mindenféle órán - az egyszerűtől a luxusig! Intelligens órák javítása. Az ár alkuképes, az óra márkájától és a munka elejétől függ.

    5200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Csodálatos mestere a mesterségének.Pozitív.Ajánlom őt mindenkinek.

A gyógylámpákat garanciával javítjuk, amit később érvényesíteni is lehet. Bioptron Compact Lámpa Javítás. A régebbi kézi kis lámpa ismert hibáinak a javítása. Bioptron Pro Lámpa Javítás. A korábbi nagy lámpa szervizelését bemutató cikk. Bioptron Pro 1 Lámpa Javítás. A közepes lámpa vagyis a pro 1 – es állíthatós, bólogatós készülék hibái. Bioptron 2 Lámpa Javítás. A kórházi Medical vagy Family modelben is elterjedt Boptron 2 lámpa javítása. Medall lámpa javítás. A modern kézi lámpa javítása. MedoLight javítás. A kis ledes lámpa. Bioptron Compact Lámpa Javítás. A régebbi kézi kis lámpa ismert hibáinak a javítása.

    4400 Ft

Nagyon jó szakember. Gyors, jó minőségű, ajánlom őt.

Hello, Gábor vagyok és a fuvarozás a szakmám. Budapest és környéki feladatokat vállalok el első sorban, de bátran keress hosszabb fuvarokkal is. Amennyiben fuvarozással vagy szállítmányozással kapcsolatosan érdeklődsz, úgy már most szólok, hogy a lehető legjobb helyen jársz! Keress bizalommal kisebb szállításoktól kezdve nagyobbakig, legyen szó raklapos áruról, építőanyagról, berendezési tárgyakról, kültéri bútorokról vagy elektronikai termékekről, minden bizonnyal megtudunk majd egyezni! szállítást is vállalok! Az egyeztetést követően részletesen tájékoztatni foglak az ütemtervről, hiszen a pontos tájékoztatás elengedhetetlen számomra! Az alapdíj: lakás lomtalanítás 12000 ft/alkalom sittszállítás 16000 ft-tól növényi zöldhulladék elszállítás díja – 3000 ft/köbméter. Pontos, gyors szállítmányozást garantálok, időre érkezem és igény esetén, amennyiben azt előre jelzed, a rakodásban is segítségedre lehetek! Keress még ma – hogy megvalósíthassam életed legbiztonságosabb költöztetését, fuvarozását!

    7100 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Jó érzéssel tölt el, hogy vannak még az országban ilyen jó cégek, szakemberek. Köszönöm a Gábor csapatának a lelkiismeretes munkájukat. Estére biztosan nagyon elfáradtak a fiatalemberek, mégis teljesítették még a legcifrább kéréseinket is.

Hello, László vagyok és a fuvarozás a szakmám. Budapest és környékén vállalok fuvarokat, de nyugodtan keress egyéb helyszínekkel kapcsolatban is. Több mint tíz éve nyújtok különböző szolgáltatásokat (repülőgépipar, építési anyagok (csempe padlólap gipszkarton zsákos anyagok stb), költöztetés összepakolással) céges és lakossági ügyfeleimnek. Igyekszem a lehető legtökéletesebben végezni a munkámat. Ezért (is) dolgozom kizárólag komoly szakmai tapasztalattal rendelkező kollégákkal. Annak érdekében, hogy minél hamarabbi időpontot adhassak számodra a szállítást illetően, a szállítás előtt pár nappal érdemes felkeresned, hogy megbeszélhessük a részleteket. A munkadíj a különböző szolgáltatásokért a következők: autószállítás -150 ft/km-től autószállítás ára – egy autó esetén 150 ft/km –től, két autó esetén 200 ft/km-től. Keressen bizalommal!

    7000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Változó, hogy ő dolgozik nekünk, vagy mi őnekik. Kölcsönös munkakapcsolatban állunk. Mindenképp megbízhatónak és korrektnek tartom mindenféle téren.

Rendelj szállító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy szállító élőállat szállítás közben Szombathelyen

Népszerű kérdés

Élőállat szállítás: milyen árak vannak Szombathelyen?

Szombathelyen az élőállat szállítás átlagára 1900 - 3600 Ft. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Szállítók - hogyan választhatunk Szombathelyen?

Fedezd fel a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok szállítót Szombathelyen?

Most 16 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést ÉLŐÁLLAT SZÁLLÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy szállító?

Egy szállító a következő munkával bízható meg bátran: élőállat szállítás vagy bármi hasonló jellegű munkával.

Gyakori kérdés

Mikben kérhetjük egy profi szállító segítségét?

Egy profi szállító az élőállat szállítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: élőállat szállítás?

Az Élőállat szállítás és mindegyik részfeladata ide sorolható. Egy szállítót bátran megbízhatsz vele.