Raklapos szállítás: erre van szükséged Szombathelyen és környékén?

Teherszállítót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj teherszállító szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 28 teherszállító közül! Korrekt raklapos szállítás árak: 1800-3300 Ft-tól. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szombathelyen! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Szombathelyen környékén dolgozó szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

4 teherszállító most online

Sandor

Sandor

Szállítás 0-24

József

József

Sok tapasztalatom van

Istvan

Istvan

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a raklapos szállítás Szombathelyen?

1800 - 3300 Ft

Átlagos árak 2023. február 17-től

A legjobb teherszállítók Szombathelyen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező teherszállítót!

Órajavítás az Önnek megfelelő helyen és időben! Az óra diagnózisa. A munka értékelése. Akkumulátorcsere. A sáv cseréje. A karkötő cseréje. Üvegcsere. Órájának teljes javítása. Az óra bevonása, beleértve az aranyat is. Mindenféle órán - az egyszerűtől a luxusig! Intelligens órák javítása. Az ár alkuképes, az óra márkájától és a munka elejétől függ.

  • Raklapos szállítás

    6100 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Egy nikon 18-200-as objektívet 24 óra alatt javítottam meg, és a meghibásodás nem volt egyszerű.

Muty Muty
2 éve

    3400 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Gyors, jó minőségű és nem drága. Nagyon tudom ajánlani ezt a technikust.

Vérnyomásmérő- illetve garanciális időn túli javítást Márkus János műszerész végzi.

Szolgáltatások:

  • Medela termékek javítása 6 hónap garanciával.
  • Vérnyomásmérő javítás 1 év garanciával.
  • Fonendoszkópok javítása
  • Bioptron lámpák javítása
  • Masszírozó gépek javítása 1 év garanciával
  • Chi gépek javítása
  • Szénmonoxid riasztók javítása
  • Jade köves masszázs ágyak javítása
  • Egyéb elektronikai termékek javítása iránt érdeklődjön telefonon!

    3600 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

A munkát 100%-ban elvégezték, nagyon gyorsan és nagyon jól.

Szolgáltatásaink: Bioptron (Zepter) lámpák garancián túli javítása. Telefonos egyeztetés esetén a készülék javítása* akár 1 órába belefér, például elektronikai vagy tápegység javítás is, így megvárható. A javítás helyszíne gyalog 5 percre található az Allee-tól, ahol 1 óra ingyenes parkolás van, 2 percre a 4-es metró Újbuda-központ megállótól. Díjmentes értékbecslés, a megrendelő által jelölt költségkeret alapján. (pl.: 3000, 7500, ... Ft)

    3500 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

A szakember mindent gyorsan, hatékonyan és nagyon kedvező áron végzett.

Garmin, pebble time, lg, xiaomi, michael kors, motorolla, elari, samsung, apple, polar, honor, Mobvoi TicWatch, lg, xiaomi okosórák javítása.
Bármilyen összetettségű javítás. A kijelzők cseréje. Polírozó kijelzők. Helyreállítás a nedvesség után. Az akkumulátor cseréje. Javítsa meg az alaplapot. Ingyenes diagnosztika.

    6500 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Mint mindig magas színvonalon! Ez a második alkalom, hogy elmentem hozzá.

Vérnyomásmérők minden típusának javítását vállaljuk. A javítás várható költségéről előzetes árajánlatot adunk.  Azoknál a hibáknál, amelyeket nem tudunk a boltban azonnal megjavítani, a készüléket itt kell hagyni és a következő héten készülnek el. A pontosság-ellenőrzés díja 3.500 Ft. Ha beállításra van szükség, azt külön díj nélkül elvégezzük. A hibák javítása és alkatrészek cseréje nem tartozik ebbe. Az ellenőrzést a szervizben végezzük és ezért a készüléket itt kell hagyni. A következő héten lesz átvehető. Cégek és egészségügyi intézmények részéről beérkező gépeket, műszereket is átveszünk javításra.

    3900 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Ajánlom ezt a szakembert, mint felelősségteljes és megbízható ezermestert!

Rendelj teherszállító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy teherszállító raklapos szállítás közben Szombathelyen

Népszerű kérdés

Raklapos szállítás: mennyi az ára Szombathelyen?

Szombathelyen a raklapos szállítás átlagos díja 1800 - 3300 Ft. A feladat meghirdetésekor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek valós véleményeket?

Szombathelyen a raklapos szállítás szolgáltatáshoz már 36 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Az összes magas minősítésű szakemberről megtalálható már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok teherszállítót Szombathelyen?

Ebben a pillanatban 28 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést RAKLAPOS SZÁLLÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek teherszállítót?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált teherszállítót hívnod amennyiben a következőre van szükséged: raklapos szállítás.

Milyen feladatokhoz kértheted egy profi teherszállító segítségét?

Egy profi teherszállító a raklapos szállítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Milyen feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: raklapos szállítás?

A raklapos szállítás és mindegyik részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy teherszállítót bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.