Poligráfos vizsgálat: erre van szükséged Szombathelyen és környékén?

Magánnyomozót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj magánnyomozó szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 25 magánnyomozó közül! Korrekt poligráfos vizsgálat árak: 2000-3800 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szombathelyen! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Szombathelyen környékén dolgozó szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

4 magánnyomozó most online

Szatmári F.

Szatmári F.

Kedvezményt adok

István D.

István D.

Tapasztalt vagyok

Anna L.

Anna L.

Érdekel a munka

Mennyibe kerül a poligráfos vizsgálat Szombathelyen?

2000 - 3800 Ft/db

A legjobb magánnyomozóok Szombathelyen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező magánnyomozót!

Nyomozás, tanácsadás, információsgyűjtés több évtizedes tapasztalattal. Hívjon még ma! Antal Zsolt:Operatív biztonsági területen magas szinten képzett szakember, volt főnyomozó. Bizonyítékszerzés. Üzleti partner ellenőrzés. Biztonsági szaktanácsadás.

  • Poligráfos vizsgálat

    5500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

A legrosszabb cég ahol dolgoztam eddig, 24 órából semmit nem hagynak pihenni az ellenőrök állandóan jönnek ellenőrizni éjjel, az őrök rémálma ! Nem is értem ki marad meg ennél a cégnél, engem hazafelé a villamos majdnem elütött olyan fáradt voltam 24 után, na akkor hagytam ott őket.

Anita
2 éve

Prémium személyvédelem, objektum őrzés, biztonsági rendszerek kiépítése és felügyelete. Kérje személyre szabott ajánlatunkat. Aegis General - Velünk biztonságban érezheti magát!

    6400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Argus security jobb

János
2 éve

Ha párja hűtlenségét, vagy üzleti partnere inkorrektségét gyanítja, ránk számíthat! Nálunk titkai mellett az összegyűjtött bizonyítékok és információk is biztonságban lesznek. Kamerák, riasztók, kapuk. Komplex megoldások. Kül- és beltéri érzékelők.

    5900 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Korrekt cég.

Katalin
2 éve

Profi magánnyomozó: teljes diszkréció. gyors pontos hatékony azonnali segítség. Profizmus. 0-24. Évtizedes tapasztalat. Diszkréció.

    6700 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

mokusfasz

Ivett
2 éve

Mi megszerezzük az információt, amire szüksége van. Keressen minket bizalommal! Keressen minket bizalommal! Mi megszerezzük az információt, amire szüksége van. Éjjel-nappal elérhető. Maximális diszkréció. Sokéves tapasztalat. Országos kapcsolatok.

    5200 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Kedves kiszolgálás, csak ajánlani tudom. Távirányítót kerestem a garázsunkhoz és az eladó hölgy nagyon készségesen segített.

Gina
2 éve

Rendelj magánnyomozó szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy magánnyomozó poligráfos vizsgálat közben Szombathelyen

Több ponton záródó ajtó zárcsere: mennyi az ára Szombathelyen?

Szombathelyen a több ponton záródó ajtó zárcsere átlagos díja 9600 - 18000 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Zárszerelők - hogyan válasszunk Szombathelyen?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek zárszerelőt Szombathelyen?

Jelenleg 28 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést TÖBB PONTON ZÁRÓDÓ AJTÓ ZÁRCSERE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok zárszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált zárszerelőt keresned ha a következőre van szükséged: több ponton záródó ajtó zárcsere.

Milyen feladatokhoz kérhetjük egy profi zárszerelő segítségét?

Egy profi zárszerelő a több ponton záródó ajtó zárcsere mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Melyik feladatok tartoznak ide: több ponton záródó ajtó zárcsere?

A több ponton záródó ajtó zárcsere és az összes ezzel kapcsolatos feladat bele eshet ebbe a kategóriába. Egy zárszerelőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.