Video kazetta digitalizálás szolgáltatásra van szükséged Szombathelyen és környékén?

Videó Digitalizálót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj videó digitalizáló szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 29 videó digitalizáló közül! Korrekt video kazetta digitalizálás árak — 2100-3900 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Szombathelyen! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Szombathelyen közelében található szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

4 videó digitalizáló most online

Bernadett P.

Kedvezményt adok

László P.

László P.

Tapasztalt vagyok

Gábor F.

Gábor F.

Érdekel a munka

Mennyibe kerül a video kazetta digitalizálás Szombathelyen?

2100 - 3900 Ft/db

A legjobb videó digitalizálók Szombathelyen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező videó digitalizálót!

Nagy A.
Nagy A. 9700 Szombathely Online

  • Video kazetta digitalizálás

    3600 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Anlässlich unserer Hochzeit sind wir auf Mat und sein Fotostudio im Internet aufmerksam geworden. Mat ist super sympathisch. Dies zeigte sich schon bei der Vorbesprechung. Bei der Hochzeit gelang es durch Mats kreative Vorschläge wunderschöne Fotos von uns zu erstellen. Besonderen Wert legte Mat auf die Lichtgestaltung und natürliche Fotos von uns beiden. Wir sind exzellent zufrieden mit dem Ergebnis, bedanken uns sehr herzlich und können Mat guten Herzens für Hochzeitsaufnahmen weiterempfehlen.

Fanni
2 éve

    3200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon szeretem ezt a helyet. Minden tökéletes egy remek fotózáshoz. A környezet nagyon inspiráló, a feszerelés pedig hibátlan. Ha valakinek egy minőségi studiora lenne szüksége akkor a STUDIO 36 a legmegfelelőbb választás erre.

Bohm
2 éve

    4300 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Gyors, kedves és vidám kiszolgálás, abszolút pozitív tapasztalattal távoztam tőlük 😊 Csak ajánlani tudom mindenkinek 😊

Tamás
2 éve
Pál N.
Pál N. 9700 Szombathely Online

    6000 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Odlicno sve pohvale

Edina
2 éve

    5300 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Fantasztikus fényképek készültek rólunk Dodó kutyámmal. Köszönet érte.

József
2 éve

    5600 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Gyönyörű, igényes fényképek! :)

László
2 éve

Rendelj videó digitalizáló szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy videó digitalizáló video kazetta digitalizálás közben Szombathelyen

Népszerű kérdés

Tetőcsere: mennyi a munkadíj Szombathelyen?

Szombathelyen a tetőcsere átlagos ára 2600 - 5000 Ft/m2. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Tetőfedők - hogyan válasszunk Szombathelyen?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok tetőfedőt Szombathelyen?

Ebben a pillanatban 25 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést TETŐCSERE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek tetőfedőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált tetőfedőt hívnod amennyiben a következőre van szükséged: tetőcsere.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy tetőfedő segítségét?

Egy profi tetőfedő a tetőcsere mellett több mindent meg tud oldani. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mikor van szükséged a következőre: tetőfedő?

Ha egy megfelelő tetőfedő segítsége kell, akkor a Qjob-on jó helyen jársz! A tetőcsere és a hasonló feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.