Videóvágó program ajánlása

Ajánlatkérés
Teljesített feladat Megjelent: 4 éve 649 megtekintés Kép és videó szerkesztése
1056
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Feladat kezdésének időpontja:
2020 május 22, 19:00
Feladat befejezésének határideje:
2020 december 31, 23:00
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg

Feladat leírása

Szia, szeretném, ha segítenél, az alább felsorolt videóvágó programokon kívül keresek akár fizetős programokat: Movavi Video Editor Plus 2020 Adobe Premier Pro Sony Vegas Pro 16

Hasonló feladatok

Virtuális asszisztens
On-line marketing, fb hirdetés. Honlapom nincs még, az is kellene.
Magyari Csilla
Műkörmös
8000, Szfvár
100 000 Ft
Kata
Kedves András! Aktuális még a szövegíró feladat? Szívesen elvégezném. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté tesz erre a projektre.…
Dániel V.
Kedves András! Amennyiben még mindig keres termék leíráshoz embert, kérem konzultáljunk. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté te…
Dániel V.
PPC kampányok indítása jutalékos rendszerben. Amit a PPC hoz a konyhára, abból jutalékot kap eredményorientáltan.
Éva F.