Green Screen vicces videó!

10 000 Ft
Teljesített feladat Megjelent: 4 éve 1498 megtekintés Kép és videó szerkesztése
824
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Cím
  • Sopron, Városligeti út 11, 9400 Magyarország
Feladat kezdésének időpontja:
2020 május 05, 14:48
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
10 000 Ft

Feladat leírása

Az alábbi zöld hátteres videó alapanyagaiból szeretnék egy vicces összeállítást. Link: https://drive.google.com/open?id=1iXColvlNe8UqywdzbPwvMWRnpuVeqU0V Sürgős!

Hasonló feladatok

Virtuális asszisztens
Fb hírdetésben jártas embert keresek. Meta Business Suite ismerettel. Aki tudja tesztelni a hirdetéseket.
Kezdés: április 23, 22:00
Ajánlatkérés
Csilla M.
Műkörmös
8000, Szfvár
100 000 Ft
Kata
Kedves András! Aktuális még a szövegíró feladat? Szívesen elvégezném. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté tesz erre a projektre.…
Dániel V.
Kedves András! Amennyiben még mindig keres termék leíráshoz embert, kérem konzultáljunk. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté te…
Dániel V.
PPC kampányok indítása jutalékos rendszerben. Amit a PPC hoz a konyhára, abból jutalékot kap eredményorientáltan.
Éva F.