Online interjú készítése

12 000 Ft
Teljesített feladat Megjelent: 4 éve 1233 megtekintés Szövegírás, szövegszerkesztés
805
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
12 000 Ft

Feladat leírása

Online (skype vagy bármely más videós kommunikációs applikáció segítségével) interjú készítése és rögzítése megadott alannyal. Előzetesen összeállítani kérdéseket illetve a meglévőket felülvizsgálni, becsatornázni. Azokat az interjúalannyal előzetesen egyeztetni. A felvétel során kimondottan figyelni arra, hogy az elkészült anyag közösségi médiában fog megjelenni ezért tartalmas de ne terjedelmes legyen illetve megfeleljen egy bizonyos vizuális élménykritériumnak. Elsősorban újságírói tapasztalattal rendelkezők jelentkezését várjuk, akik igény szerint az interjú alany helyett tudják megfogalmazni a választ annak előzetes elmondását követően.

Hasonló feladatok

Virtuális asszisztens
Weboldalakat készítek, néha van pár kérdésem amit esti alapon, óradíjba kérdeznék, mondjuk képernyőmegosztással pl: az optimalizálási pontszám 0% pedig a konv…
Ajánlatkérés
Gábor Ö.
4 db Woocommerce áruházhoz keresek rendszeres termékfeltöltésre számlakepes vállalkozót. Excel tábla adott az adatokkal , minimális módosítás vagy adatgyűjtés…
Ádám B.
Udd
9200, Mosonmagyaróvár
8 000 Ft
Mate
gitártanítás
1146, Budapest
20 000 Ft
Barna