Szövegírás a Qjob.hu-n végezhető feladatokról - Villanyszerelés

7 500 Ft
Teljesített feladat Megjelent: 4 éve 1773 megtekintés Szövegírás, szövegszerkesztés
784
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Feladat befejezésének határideje:
2020 május 01, 14:04
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
7 500 Ft

Feladat leírása

Egy 2500 karakterből álló szöveget kell írni a Qjob.hu-n végezhető munkákról, itt konkrétan Villanyszerelésről. Fizetés: 3Ft/karakter, összesen 7500 Ft Minta szöveg: Lakások felúítása Milyen szolgáltatások rendelhetekők a Qjob végrehajtóitól A Qjob-nál regisztrált szakképzett mesterek és építőipari vállalkozások széleskörű szolgáltatásokat kínálnak bármilyen méretű lakás nagyjavításával és tisztasági festésével kapcsolatban. Rendelhet úgy részleges, mint komplex lakásfelújítást beltéri átalakítással, a kommunikációs rendszerek és a vízvezetékek teljes cseréjével. Ma a Qjob-on nemcsak a magánszakembereket találhatja meg, hanem a legnagyobb építőipari vállalatokat is, amelyek munkavégzési engedélyekkel rendelkeznek. Ez lehetővé teszi a jóváhagyást igénylő munkák elvégzését. Bízzon a szakembereinkben és vegyen igénybe kulcsrakész lakásfelújítást kockázat nélkül. Rendeljen bármilyen építőipari szolgáltatást és használja az ingyenes szaktanácsadást. A honlapon számos építési és javítási kategóriát találhat, ezek közül a legnépszerűbbek: • lakások kulcsrakész felújítása; • bármilyen bonyolultságú befejező munkálatok; • vízvezetékszerelő-szolgáltatások; • hegesztés és festés; • becslés és tervezés; • tisztasági festés; • ajtók, ablakok, zárak, elektromos vezetékek beszerelése és eltávolítása; • belsőépítészet; • helyiségek takarítása; • business class kategóriába tartozó felújítás; • burkolás, parkettázás és még sok más. A Qjob-on regisztrált mesterek a lakás bármilyen összetettségű javítását elvégzik. Válaszfalak építését, ablaküvegek beszerelését, szellőzőrendszerek cseréjét, zárak felnyitását, falak és mennyezetek vakolását, bútorok áthelyezését rendelheti a szakemberektől. A kulcsrakész lakásfelújítás magában foglalja a durva munkálatokat, a bútorok összeszerelését és helyükre tételét, a tévék, függönyök, festmények és tükrök falra való erősítését – mindezt a Qjob mesterek segítségével. S hogy milyen legyen a lakásfelújítás, azt Ön választja ki! A szakosodott cégek, vállalkozók és magánszakemberek kiváló minőségű anyagokkal, modern technológiával és megbízható berendezésekkel végzik munkájukat. Figyelembe veszik az ügyfél kívánságait, felbecsülik az elvégzendő feladatokat és garantálják a kiváló minőséget, még a lakás kulcsrakész átalakítása előtt. A szakember ingyenesen házhoz jön, kiszámítja a lakás javításának költségeit és tanáccsal szolgál az anyagok megválasztásával kapcsolatban. A mesterek segítséget nyújtanak a szabványos javítások szakaszos megtervezésében. Saját projekttervet készítenek, tisztasági festést végeznek, figyelembe véve az ügyfél összes kívánságát. A Qjob szolgáltatásnak köszönhetően önállóan végezheti a lakásjavítást, szűk profilú szakemberek bevonása által. Végezzen padlóburkolást, falfestést vagy akár meszelje le a plafont sajátkezűleg. De az összetett feladatokhoz (vízvezeték, beltéri ajtók, elektromos vezetékek, riasztó felszerelése) jobb, ha a Qjob szakemberei közül válogat.

Hasonló feladatok

Virtuális asszisztens
On-line marketing, fb hirdetés. Honlapom nincs még, az is kellene.
Ajánlatkérés
Magyari Csilla
Kedves András! Aktuális még a szövegíró feladat? Szívesen elvégezném. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté tesz erre a projektre.…
Dániel V.
Kedves András! Amennyiben még mindig keres termék leíráshoz embert, kérem konzultáljunk. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté te…
Dániel V.
Kész termék és kategória leírások helyességének a javítása, egyszerű szöveges javítós feladat folyamatos munkára.
András S.
Ingatlanos weboldalra szükséges blogot vezetni. A témák Ingatlanpiaci hírek/ tippek. Például: statisztikák /összehasonlítások.
3529, Miskolc
Szilveszter H.