Szövegírót keresünk, rövid szöveg megírásához: "hogyan tisztítsuk helyesen kárpítot otthoni körülmények között?".

4 500 Ft
Teljesített feladat Megjelent: 4 éve 1847 megtekintés Szövegírás, szövegszerkesztés
588
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
4 500 Ft

Feladat leírása

Van minta - cikk, amit igényeihez kell igazítani. Tejedelem: 1500 karakter, szöveg egyedisége - min. 50%. Hangsúlyt arra kell helyezni, hogy a Qjob.hu-n találhat olyan szakembert, aki elvégzi ezt a munkát. Ezt szövegvégi gondolattal oldható meg: "Ha az ablakmosás számodra nyűg és sok időt vesz el, akkro rendelj szolgáltatást a Qjob.hu segítségével: www.qjob.hu Csecsemőkori „balesetektől” egészen másfajta balesetekig, amikor már idősebbek, sok minden a földre ömölhet gyerekek mellett (és gyakran valóban meg is történik). A jó hír nekünk szülőknek, hogy néhány házi szőnyegtisztítási tipp segítségével komoly eredményeket érhetünk el – vagy legalábbis azt az eredményt, hogy nem kell éveken át taktikusan elhelyezni a kanapét a szőnyegen éktelenkedő folt felett. Tehát a sikeres kézi szőnyegmosás a cél otthon? Ne keress tovább. 3 szőnyegtisztítási tipp elfoglalt szülőknek Az alábbi három tipp segítégével profi módon gyürkőzhetsz neki a foltoknak. Csak ne felejtsd el: ne takaríts egyedül! Amint a fiúk és lányok elég idősek ahhoz, hogy törlőruhával bánjanak, bátorítsd őket, hogy kezeljék saját foltjaikat a szőnyegen. Meg fogod látni, hogy kisebb gyakorisággal esnek meg majd a balesetek. 1. Állj készen a szőnyegtisztításra otthon Ha gyerek van a háznál, kilöttyenésekre bizony számítani lehet, ezért nem árt készen állni. Íme egy gyors beszerzési lista arra az esetre, ha foltot kell tisztítani a szőnyegből otthon: Tiszta rongyok és háztartási papírtörlő Egy vízzel teli permetező palack Ecet Szódabikarbóna A kedvenc szőnyegtisztító terméked, ha van ilyen Mindez elég, hogy megbirkózhass a napi foltokkal, amint megtalálod őket, minden máshoz pedig tartsd kéznél a porszívót és szőnyegtisztítót. 2. SOS folteltávolítás: Dolgozz gyorsan A legjobb módja a kézi szőnyegtisztításnak otthon, ha mielőbb nekiveselkedünk. Használj olyasmit, ami jó nedvszívóképességű, erős és eldobható, mint a Zewa háztartási papírtörlő, hogy finoman felszedj bármi szilárdat és felitasd a folyadékot. Kerüld el a dörzsölést és elkenést, mivel ezek segíthetnek beágyazni a foltot: csak hagyd, hogy a papírtörlő tegye a dolgát. Amint elnyelte a folyadék nagy részét, emeld fel a papírt, és szórj szódabikarbónát a foltra, hogy felitassa a maradékot. Ezek után egyszerűen felporszívózhatod később. Sokszor nincs szükség egy teljes papírtörlőre, ha kicseppent valami. Használj fél lapos Zewa-t – ez extra nedvszívóképességű, úgyhogy egy kis darab is elég. 3. SOS folteltávolítás: Helyszíni tisztítás otthoni alapfelszereltséggel Térjünk rá a folt maradványaira. Ha hiszed, ha nem, a legjobb módszer házi szőnyegtisztításra valami olyasmit igényel, amid valószínűleg már van otthon, csak teljesen más okokból: borotvahabot. Így végezd a szőnyeg tisztítását: Itasd fel a foltot a kettes tippben ismertetett módszerrel. Nedvesítsd meg a területet tiszta vízzel. Vigyél borotvahabot a foltra és dolgozd bele egy (felesleges) tiszta fogkefével. Töröld le a habot Zewa háztartási papírtörlővel. Ne borotváld meg a szőnyeget. 😊 Hagyd megszáradni a szőnyeget. Mindezek elegendőek a szőnyeg kézi tisztításához otthon, akármilyen makacs foltokról is legyen szó. Nincs borotvahabod? Nincs minden veszve: keveréket készíthetsz szódabikarbóna és víz segítségével, vagy helyette áztathatod a foltokat pár csepp ecetben is. Fontos azonban, hogy ne felejtsd el az anyagokat először a szőnyeg egy kis rejtett részén tesztelni a nem kívánt elszíneződések elkerülése érdekében. Készen is vagyunk: három egyszerű tipp, amellyel jó formában tarthatod a szőnyeged, bármit is tartogassanak számára a csemetéid.

Hasonló feladatok

Virtuális asszisztens
On-line marketing, fb hirdetés. Honlapom nincs még, az is kellene.
Ajánlatkérés
Magyari Csilla
Kedves András! Aktuális még a szövegíró feladat? Szívesen elvégezném. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté tesz erre a projektre.…
Dániel V.
Kedves András! Amennyiben még mindig keres termék leíráshoz embert, kérem konzultáljunk. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté te…
Dániel V.
Kész termék és kategória leírások helyességének a javítása, egyszerű szöveges javítós feladat folyamatos munkára.
András S.
Ingatlanos weboldalra szükséges blogot vezetni. A témák Ingatlanpiaci hírek/ tippek. Például: statisztikák /összehasonlítások.
3529, Miskolc
Szilveszter H.