Blogbejegyzés írása

15 000 Ft
Teljesített feladat Megjelent: 4 éve 1427 megtekintés Szövegírás, szövegszerkesztés
568
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
15 000 Ft

Feladat leírása

Egy olyan cikk vagy blogbejegyzés írása, amelyben három szakember kereső weboldal kerül összehasonlításra. A téma: Lakástakarítás Budapesten. A feladatlétrehozás és szakember keresés menetét, egyszerűségét, átláthatóságát kell összehasonlítani a saját tapasztalataid alapján. Szöveg hossza: ****-**** karakter Fizetés: 3 Ft/karakter, összesen 15000 Ft Feltételek: A bejegyzés lehetőleg 5 napon belül legyen kész A szerző rendelkezzen saját online megosztó felülettel, ahová rendszeresen ír (pl: blog)

Hasonló feladatok

Virtuális asszisztens
Weboldalakat készítek, néha van pár kérdésem amit esti alapon, óradíjba kérdeznék, mondjuk képernyőmegosztással pl: az optimalizálási pontszám 0% pedig a konv…
Ajánlatkérés
Gábor Ö.
4 db Woocommerce áruházhoz keresek rendszeres termékfeltöltésre számlakepes vállalkozót. Excel tábla adott az adatokkal , minimális módosítás vagy adatgyűjtés…
Ádám B.
Udd
9200, Mosonmagyaróvár
8 000 Ft
Mate
gitártanítás
1146, Budapest
20 000 Ft
Barna