ID 11700

Hőszigetelésre van szükségem

  • Nem elérhető feladatok
  • Egyedi megállapodás
  • 1171, Budapest

Feladat információi

A csatolt fotók alapján szeretnék ajánlatot kérni a falak hőszigetelésére.

Fotó

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 11700
  • A feladat létrehozva: 18 jún. 04:08-kor
  • Frissítve: 3 éve

Feladat létrehozója

Máté
  • +36 30 219 ** **
    Nem ellenőrzött
  • bogn****@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

További feladatok ebben a kategóriában

Lábazati és homlokzati hőszigetelés
  • 2146, 31, Szadai út, Mogyoród
  • 19 szakember válaszolt

Egy Mogyoródi kádár kocka hőszigetelése lenne a feladat. A kerülete kb 42 méter, a magassága kb. 4m, amiből 60cm a lábazat, ahová xps szükséges. Színezéssel és anélkül is kérnék árat. Kérlek írjatok, ne hívjatok! Köszönöm!

Szórt purhab szigetelésre van szükségem
  • Szolnok
  • 1 szakember válaszolt

Üdvözlöm! Egy 38 m2-es garázs trapézlemez tetőszerkezetét szeretném utólagosan szigeteltetni 3-4 cm. vastagságban Szolnokon, május 31. után. Erre kérek ajánlatot. Köszönettel: Kovács Zsolt

Fújható szigetelés, árajánlatkérés
  • 2173, Arany János u., Kartal
  • 1 szakember válaszolt

kb 100 Nm

Árajánlatot kérek külső homlokzati hőszigetelésre
  • 1222, 1, Muhi u., Budapest
  • 14 szakember válaszolt

30 éves tetőteres családi ház, 180 m2 falfelület, mátrai gázszilikát falazat.

Szórt purhab szigetelésre van szükségem
  • 2051, 50, Juhász Gyula út, Biatorbágy
  • 0 szakember válaszolt

Biatorbágyon új építésű ingatlan garázs födém plusz belső szigetelése 5cm vastagságban. Elképzelés szerint zárt cellás habbal. A szigetelésre gipszkarton borítás kerülne. Kivizelezés ****.**.** után.

Szigetelésre van szükségem
  • 1171, Budapest
  • 20 szakember válaszolt

Homlokzati hőszigetelés befejezésére lenne szükségem. A szigetelőlapok fent vannak a falon, a fennmaradó munkálatokat szeretnénk megfelelően kiviteleztetni. 130m2 felület, állvány szükséges.

Szórt purhab szigetelésre van szükségem
  • 1173, 515. u., Budapest
  • 0 szakember válaszolt

120m2 födèmszigetelès 10 cm vastagságban, szerkezetkész családi házban. Egy tèrben, nincsenek válaszfalak. A cél a fa födém szigetelése és merevìtèse.

Lemezgarázs hőszigetelés purhabbal
  • 1188, Podhorszky u., Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Szeretnék árajánlatot kérni lemezgarázs hőszigetelésére, 3 cm-es zártcellás purhabbal, Bp. 18. kerületben. (Természetesen a garázst kipakolva, a szigetelendő felületet tisztán biztosítjuk, a fotókon látható hadi állapot el fog tűnni). Tető 25 m2, oldalfal 47 m2, összesen 72 m2. Az áron felül érdekelne referencia, garancia idő is. Időpont előreláthatólag szeptemberben lenne, a garázsban tárolt építőanyag remélhetőleg addigra eltűnik. Ha esetleg valakinek előbb lenne egy lyukas napja, azt is meg tudjuk beszélni. 400V 3x16A van. Köszönettel Fodor László

Fürdőszoba
  • Berzenczey u., Budapest
  • 20 szakember válaszolt

8nm (280x280) fürdőszoba fal csempézés szükségem van, vihar után elengedett a csempe falról. Ki kell cserélni egy beépített zuhanykabint új kabinra (100x90 - van egy üzlet erre) és standard csempe (15/20x20) fehér vagy világoskék szeretnek.

Villanyszerelés árajánlat
  • 1222, Gádor u., Budapest
  • 1 szakember válaszolt

Amperbovites es szabvanyositas kell. 3x32A bovitest szeretnek 16, 10, 10A-rol ora szabvanyositassal napelem rendszer miatt.

Tetőfelmérést szeretnék
  • 8000, 12, Arany János u., Szfvár
  • 9 szakember válaszolt

Üdv árajánlatot szeretnék kérni egy régi palatető felújítására a pala 12 nm-en hiányzik (régifajta) a házat lakhatatlanná nyilvánították de biztosítva volt. Monorierdő a cím +*********** a ház 2004 óta rendelkezik fennmaradási engedélyel .

Gipszkartonozásra van szükségem
  • Budapest
  • 18 szakember válaszolt

Kettő 3*3 m-es válaszfal felhúzása, 1 ajtóval. 40 m2 álmennyezet készítése világítással.