iOS alkalmazás fejlesztés

1 000 000 Ft
Zsolt
Zsolt
Nem elérhető feladatok Megjelent: 2 éve 511 megtekintés Applikációfejlesztés
13806
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg

Feladat leírása

Smart Load Cell alkalmazás átültetése IOS-re A cégünk által kifejlesztett és évek óta használt alkalmazás IOS platformra való átültetése. Az alkalmazás fő funkciói: - Bluetooth csatlakozás mérőcellához (saját gyártmányaink) - A cella által küldött nyers adatok folyamatos beolvasása, átszámítása kalibrált adattá és megjelenítése numerikus és grafikus formában - A mérőcella paramétereink beállítása - Mért adatok mentése - Mentett adatok xml-be történő exportálása - Mérőcella kalibrációja és paraméterezése Android app: http://www.suretorque.eu/media/wysiwyg/download/slc_v1.14.7.apk Leirás: http://www.suretorque.eu/media/wysiwyg/download/SLC_Single_DAQ_2_3_2.zip Üdvözlettel Magyary-Kossa Zsolt okl. gépészmérnök Sure Torque Europe H-1134 Budapest, Rózsafa u. 13.

Hasonló feladatok

Webfejlesztés
Rugalmas vagyok az időpontban az oldalak elkészítéséhez magánszemélyt vagy kis vállalkozót keresek mert azt tudom megfizetni, Budapesti vagy közeli személyes …
1141, 17/19, Komócsy u., Budapest
április 1, 06:00 — április 8, 06:00
Ajánlatkérés
Szigeti Zsolt
Állateledel webshop, regisztrációs vásárlás, bejelentkezéssel
2800, Tatabánya
100 000 Ft
Tifani
Szia! Egy valós Google erath-on keresztül szeretnék egy busz simulatorhoz megépítetettni egy busz útvonalat ehhez szeretnék szakit találni :)
Alpay D.
bemutatkozo honlap gallériával
1111, Budapest
50 000 Ft
ANNA
Olyan profi fejlesztőt keresek aki közreműködik egy üzleti weblap elkészítésében . Széleskörű ismerettel és tapasztalattal rendelkezik vannak referenciái ,to…
Andrea S.