ID 151863

Autóvillamosság

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 7630, Pécs

Feladat információi

Olyan kamerarendszert szeretnék az új autóba, ami előre, hátra és két oldalra is lát, elsősorban parkoló módban, vincseszterre rögzít, az nem baj, ha menet közben is, de nem az a fontos. Radarral, ami parkoláskor, akkor már bekapcsol mielőtt megtörténik a rongálás ( ha érzékeli a közeledést) Saját akkumulátorral, töltővel, ami legalább 5 napig is kitart töltés nélkül és nem meríti le az autó akkumulátorát az autó generátora tölti ,azt nem tudom, hogy tűzvédelmi szempontból hová lehet egy autóba elhelyezni, az az Ön szakmája. Nagy látószögű kamerák, éjszaka is profi képek készüljenek. Tudom, hogy létezik autóba wifi, de ha havi díjért van, az nem érdekel. Monitor is kell, amiről visszanézhető a felvétel.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 151863
  • A feladat létrehozva: 23 jún. 15:05-kor
  • Frissítve: 3 hónapja

Feladat létrehozója

László
  • +36 20 942 ** **
    Ellenőrzött
  • leho*****@g****.***
    Ellenőrzött
  • Telefonon és chaten is lehet kommunikálni

1 szakember válaszolt

Péter
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás

Ár-irányelveink

Pécsen egy ilyen komplex kamerarendszer telepítése, amely előre, hátra és oldalra is lát, radarral parkolássegítő funkcióval, saját akkumulátorral és töltővel, valamint monitorral a felvételek visszanézéséhez, 800 000–1 200 000 forintba kerülhet. Ez az ár magában foglalja a kamerák és radar beépítését, az akkumulátor rendszer kialakítását, a tűzvédelmi szempontok szerinti elhelyezést, valamint a monitor és a rögzítő eszközök telepítését. A teljes rendszer ára függ a kamera és radar minőségétől, a kábelezés bonyolultságától, valamint az egyedi igényektől, például a nagy látószögű és éjszakai képességektől. Átlagosan a munka 2-3 napot vesz igénybe, a rendszer összetettségétől függően. Egységárként kb. 200 000–300 000 forintot lehet számolni egy oldalról nézve, de a komplett rendszer ára a fent említett intervallumban mozog. Ez az összeg csak a munkadíj, anyagköltség nélkül.

További feladatok ebben a kategóriában

Autóvillamosság
  • 7100, Szekszárd
  • 0 szakember válaszolt

volvo s** /****/ ***T műszerfal jaítás

Fényszóró beállítás
  • Maróthi György u., Debrecen
  • 0 szakember válaszolt

Angliából hazahozott jármű fényszóró beállítása

Autóvillamosság
  • 4026, Debrecen
  • 0 szakember válaszolt

Angliábol behozott gépjármű fényszóró beállítása.

Autóvillamosság
  • 9700, Szombathely
  • 0 szakember válaszolt

Ülèsfűtés beszerelése, bekötése

Autóvillamosság
  • 8200, Veszprém
  • 4 szakember válaszolt

Opel Insignia bal oldali lámpa (xenon) bepárásodik, a fényszóró része nem világít, minden más működik rajta. Volt már ezzel a problémával Opel szervizben, xenon vezérlő trafót cseréltek benne. Két hétig jó volt. telefonon bővebben.

Autóvillamosság
  • 2119, Pécel
  • 0 szakember válaszolt

Daewo Kalos 2003-as gépkocsimnál a km óra pixelhibás, és a műszerfalon a kevés benzin tankolókanna is néha megjelenik,hiába van benne benzin tankolva.Várom az árajánlatokat.Köszönöm.

Autóvillamosság szakembert keresek
  • 3390, Füzesabony
  • 0 szakember válaszolt

Autóvillamossági szakemberre lenne szükségem az autómhoz a 4 darab injektort csatlakoztatóját szeretném megvizsgálni hogy van-e benne áramkör. Kérem csak telefonon keressenek!

Autóvillamosság
  • 8200, Veszprém
  • 0 szakember válaszolt

automata centrálzár hol működik, hol nem, elemet cseréltünk

Autóvillamosság
  • 1165, Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Autóvillamosság diagnosztika

Autóvillamosság
  • 9012, Győr
  • 0 szakember válaszolt

ABS elektronika

Autóvillamosság
  • 5510, Dévaványa
  • 0 szakember válaszolt

Peugeot 206 óra csoport javítás kvarc kijelző

Autóvillamosság
  • 8796, Türje
  • 0 szakember válaszolt

csapagy es kefek