Víz-, gáz- és fűtésszerelés
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 152852
- A feladat létrehozva: 29 jún. 10:56-kor
- Frissítve: egy hónapja
Feladat létrehozója

- brigi*****@g****.**Nem ellenőrzött
5 szakember válaszolt

- (6 értékelés)
- Egyedi megállapodás
Üdvözlöm a munkálatokkal kapcsolatban keresem el tudjuk válalni a megbeszélt időpontban munka szerződés alapján dolgozunk 5.év garancia vallásal és számla képesen idős emberek részére ingyenes kiszállás és felmérés kérem hívjon bizalommal üdv László 06708040726

- (6 értékelés)
- 10 000 Ft
Üdvözlöm kérem beszéljünk telefonon a pontosítás érdekében. Köszönöm

- (4 értékelés)
- Egyedi megállapodás
Üdvözlöm rugalmas csapatom rendelkezésére áll út építésével kerítés építés teljes lakás felújítás kiváló anyag minőséggel

- Egyedi megállapodás
Üdvözlöm a munka miatt keresem esetleg aktuális még kérhetnék egy telszám ott

- (2 értékelés)
- Egyedi megállapodás
Üdvözlöm! A munkálatokal kapcsolatban keresem. 5 év garanciával dolgozunk és számla képesen saját szerszámokkal rendelkezünk teljes felszereltségel és teljes a nyagellátással. Kérem hívjon bizalommal a meg adott elérhetőségen. Üdv József. 06708043818.
Ár-irányelveink
Hajdúnánáson egy mosogató duguláselhárítása általában 8 000–15 000 forint között mozog, munkadíjra értve. Az ár attól függ, mennyire makacs a dugulás, és milyen eszközöket kell használni. Egy egyszerűbb, kisebb dugulás esetén a munkadíj inkább az alsó határon van, nagyobb vagy mélyebben fekvő akadály esetén a felső határhoz közelít. Átlagosan egy mosogató dugulás megszüntetése 30-60 percet vesz igénybe. Ha például egy mosogató duguláselhárításról beszélünk, akkor az ár egy darabra értendő, tehát egy helyszínen lévő mosogatónál ez az összeg az egész munkára vonatkozik. Ha több mosogatónál kell dolgozni, az árakat természetesen össze kell szorozni a darabszámmal. A pontos ár mindig a helyszíni felmérésen múlik, mivel az elzáródás jellege változó lehet.
További feladatok ebben a kategóriában
- 1225, Budapest
- 9 szakember válaszolt
Üdvözlöm! A 22. kerületben van a ház. Egy hosszú régi parasztház amiben két lakás van, a két lakás két külön helyrajzi számon szerepel. A szennyvíz jelenleg emésztőgödörben van bevezetve. Az utcában fut a szennyvízcsatorna gerincvezetéke, de annakidején sajnos, nem lett kifizetve a rákötési hozzájárulás ezért nincs leágazás felénk. Szeretnénk mindkét lakást rákötni a szennyvízvezetékre. Ehhez kérnénk egyenlőre árajánlatot. Kérem csak üzenetben keressenek!
- 6045, Ladánybene
- 8 szakember válaszolt
Egy adott helyről nevezzük ezt (A)-nak és B be át kell vezetni ami kb 25 méter. Mindezt 5 rétegű csővel kellene a tető alatt el vezetni. És a B- nél egy kerti csapot kellene fel szerelni.
- 3344, Mikófalva
- 0 szakember válaszolt
többszöri kút kiszívás és vissza töltés szagtalanítás céllal
- 3384, Széchenyi István út, Kisköre
- 7 szakember válaszolt
Komplett központi fűtés szerelés, vízvezeték szerelés, gázkazán beépítés gáztervvel együtt. Ne hívj, küldj elérhetőséget és kereslek!
- 5720, Sarkad
- 3 szakember válaszolt
Helyileg Békés megye Sarkad városában lenne , egy 5-6 méter mély ásottkút tisztitásáról lenne szó , jelenleg a vízoszlop nem több 1 méternél nagyon el van iszapolva . És így nincs víz utánpótlás.. hamar kiürül a kút kb 30 perc után . a talajszinttől a víz kb 3 méterre van mx 4 , erre keresnék embert aki kitakarítja .
- 9025, Győr
- 1 szakember válaszolt
Sunbell tipusu 2004-ben vásárolt kültéri Jakuzzi. Medence fütés nincs. keringető funkció müködik,
- 2011, Budakalász
- 4 szakember válaszolt
Reverz ozmózis víztisztító karbantartása, szűrőcseréje