Fényképezőgép javítás
Feladat információi
Paraméterek
Fizetési módok
A feladat részletei
- 155102
- A feladat létrehozva: 11 júl. 08:03-kor
- Frissítve: 10 hónapja
Feladat létrehozója
- +36 30 270 ** **Ellenőrzött
- Csak telefonos kommunikáció
Ár-irányelveink
Debrecenben az Olympus SP 590 fényképezőgép bekapcsolási problémáinak javítása általában 10 000 és 20 000 forint közötti munkadíjjal jár. Az ár attól függ, hogy egyszerű áramellátási hibáról van-e szó, vagy mélyebb elektronikai javítás szükséges. Egy egyszerű vizsgálat és áramkör ellenőrzés általában 10 000–12 000 forint körül mozog, míg ha alkatrész cserére vagy komplexebb javításra van szükség, az ár elérheti a 20 000 forintot is. A javítás általában 1-3 munkanapot vesz igénybe, de ez függ a szakember terheltségétől és az alkatrész elérhetőségétől. Az ár csak a munkadíjra vonatkozik, anyagköltséget nem tartalmaz. Ha a gép nem kapcsol be, érdemes először szakemberrel átnézetni, mert lehet, hogy egyszerű az oka, például az akkumulátor vagy a belső csatlakozók hibája. Telefonon egyeztetve gyorsabb és pontosabb információt kaphat a javítás menetéről és költségéről.
További feladatok ebben a kategóriában
- 6726, Szeged
- 4 szakember válaszolt
Sennheiser fejhallgató párnájának borítását kell cserélni mindkét oldalon.
- Csaba
- 0 szakember válaszolt
Sajnos az erősítőm védőelektronikája nem védte meg a hangfalakat (Denon SC-f10s) a dc fesztől. A mélyközepek leégtek. A bal csatorna membrán benyomásra tisztán szól, a jobb csatorna membrán útja nehézkes.
- 2840, Oroszlány
- 0 szakember válaszolt
JBL 110 esről van szó aminek a töltő dugója becsúszott a boxba
- Veszprém
- 0 szakember válaszolt
Parabolánk van és az a probléma, hogy a tartója, az adóvevő eltört. Kérem csak telefonon keressenek.
- 2220, Vecsés
- 0 szakember válaszolt
Hornyphon Konzertschrank 56 WS795A csöves rádió. Bekapcsolva világít, csövek is, kivéve a mágikus szem, búgó hangot ad, de nem talál adót, nem szól.
- 6424, Csikéria
- 0 szakember válaszolt
FISHER FVH-P200DK videomagno valószínűleg elektromos kisülés közvetkeztében a hátsó négyzet alakú tápegység kiégett, a kazettát nem húzza be, nem adja ki. Mechanikai hibája van.
- 1111, Budapest
- 0 szakember válaszolt
Bakelit lemezjátszó javításban keresek szakembert. Kérem csak telefonon keressenek.
- Csaba
- 0 szakember válaszolt
Szakértőt keresek villámcsapásos panasonic hifi torony javításához. Kérem csak telefonon keressenek.
- 3516, Miskolc
- 0 szakember válaszolt
Lemezjátszó tányér sebességének beállítása.
- 3534, Miskolc
- 0 szakember válaszolt
Parabola antenna,beálitása és kábelezése,antenna fel van szerelve.tv be programozása.

