Generálkivitelező
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 158273
- A feladat létrehozva: 29 júl. 19:42-kor
- Frissítve: 3 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 30 173 ** **Nem ellenőrzött
- hannab******@g****.***Nem ellenőrzött
9 szakember válaszolt

- (8 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- Egyedi megállapodás

- (6 értékelés)
- 350 000 Ft

- 650 000 Ft

- 5 Ft

- 5 000 Ft

- 635 214 Ft

- Egyedi megállapodás

- 10 002 Ft
Ár-irányelveink
Biharnagybajomban a kőműves munkák ára általában 3500-6000 forint között mozog négyzetméterenként, a munka jellegétől és bonyolultságától függően. Ha például egy 20 m²-es falazást vagy vakolást kell elvégezni, a teljes költség 70 000-120 000 forint körül alakulhat. Egy négyzetméterre vetítve tehát 3500-6000 forintot számítanak fel. Az ár változhat attól, hogy mennyire egyenes vagy bonyolult a fal, milyen magasságban kell dolgozni, illetve mennyi előkészítést igényel a munka. Egy átlagos kőműves feladat elvégzése 1-3 napot vesz igénybe, a nagyságtól függően. Ha kisebb javításról vagy részleges munkáról van szó, az árak is változhatnak. A pontos ár mindig a helyszíni felmérés után határozható meg, de a megadott tartományban érdemes kalkulálni.
További feladatok ebben a kategóriában
- Budapest
- 29 szakember válaszolt
Helló, 2 munkára keresnék embert. Az egyik egy 4nm konyhai fal csempézés(metro) és fal előkészítés (ha szükséges). A másik egy fürdőszobai gipszkarton fal beázás okának feltárása, vízszigetelés és újraburkolás.
- 9023, Győr
- 2 szakember válaszolt
Akril kád felső rétege, bevonata megrepedt. Kb 3 cm-es a repedés. Ezt kellene javítani.
- 5900, Orosháza
- 17 szakember válaszolt
170 négyzetméter. Jelenleg beton van, de az fel lesz törve és el lesz szállítva.
- 7726, Véménd
- 6 szakember válaszolt
kb 80 m2 alapterületű, kb 2,80 cm belmagasságú vályogházat szeretnék építtetni
- Budapest
- 30 szakember válaszolt
Szakembert keresek a lakás teljeskörű felúítására a budapesti 9. kerületben. Feladatok: festés, villanyszerelés, vízvezeték-javítás, padlóburkolat csere, fürdőszoba felúítás, egyéb kisebb javítások. Kérem, jelentkezzenek ajánlattal.
- 6725, Szeged
- 14 szakember válaszolt
Fürdőszoba teljes felújítása, burkolólap-, csempe csere,-fürdőkád helyett tusoló beépítése kapaszkodóval, mosdó, WC csere a hozzá való tároló butorokkal, tükörrel, továbbá törölköző szárító beépítése. Az anyagok beszerzése és a régiek elszállítása, amennyiben van rá lehetőség a csempe feletti festés megoldása.

