ID 159366

Víz-, gáz- és fűtésszerelés

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 5000, Szolnok

Feladat információi

Vízórat kellene hitelesíteni

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 159366
  • A feladat létrehozva: 05 aug. 07:52-kor
  • Frissítve: 2 hónapja

Feladat létrehozója

Kovács Tatàr Anita
  • +36 70 429 ** **
    Nem ellenőrzött
  • anitat******@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

Ár-irányelveink

Szolnokon a vízóra hitelesítése általában 8 000–15 000 forint között mozoghat, a pontos ár a vízóra típusától és állapotától függ. Ez az ár az egész műveletre vonatkozik, nem per darab, hiszen általában egy vízórát kell hitelesíteni egyszerre. A hitelesítés általában 1-2 órát vesz igénybe, amely magában foglalja az óra leszerelését, ellenőrzését és visszaszerelését. Ha a vízóra nem megfelelő, akkor további javítási vagy csere költségek merülhetnek fel, amelyek külön díjazás alá esnek. Az ár változhat attól is, hogy a szolgáltató vállal-e helyszíni kiszállást vagy sem. Szolnokon a szakemberek díjai általában az országos átlag körül vannak, így a megadott ár jó iránymutató lehet. Összességében tehát 8 000–15 000 forintot érdemes számolni egy vízóra hitelesítésére Szolnokon, ami 1 darabra vonatkozik, és 1-2 órás munkát jelent.

További feladatok ebben a kategóriában

Radiátor szelep cseréje - Budapesten, a pozsonyi úton
  • Pozsonyi út, Budapest
  • 3 szakember válaszolt

Lakás a távfűtésre van kötve. Csak a megadott időben lesz leeresztve a rendszer, akkor lehet cserélni egy nagyon öreg radiátornak nagyon öreg és nem működő szelepét.

Radiátor átfordítsa
  • 2141, Csömör
  • 8 szakember válaszolt

Feladat egy radiátor átfordítása a képen látható sarokból az ablak alá jobbra (csapok átfordítása és a radiátor átszerelése). Hely: Csömör, családi ház.

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 7200, Dombóvár
  • 3 szakember válaszolt

Lay z spa jakuzzi nem müködik afő egység csak csipog

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 4029, Debrecen
  • 8 szakember válaszolt

régi, felújítatlan, panel fürdőszoba kádjába kellene behelyezni

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 7627, Pécs
  • 1 szakember válaszolt

jakuzzi vízleengedés, téliesítés

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 7271, Fonó
  • 4 szakember válaszolt

Van egy régi beépített kád, elől csempézett, ezt kellene kibontani, és egy új lábakon álló, előlaposat a helyére betenni. Augusztus 27-én lenne jönne szakember, aki kádajtót szerel rá, de nem szeretnénk, ha ezt a régire építenék, mert az már alapból csúnya. Agyvérzés utáni beteg részére lenne, tehát sűrgős! Kaphatnék árajánlatot? Köszönöm! Reskó Anita

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 1174, Budapest
  • 10 szakember válaszolt

Két szintes családi társasház, 8 db radiátor, gázkazán A lakás összesen 70 m2 alapterületű. Több radiátor nem ad le hőt.

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 4400, Nyíregyháza
  • 0 szakember válaszolt

Jelenleg 3 üzletnek vagy 1 fő mérőórája és a másik 2 üzlet almérővel rendelkezik. De szeretne az egyik üzlet leválni a főmérőóráról és saját hivatalos merőórát szeretne.

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 5000, Szolnok
  • 2 szakember válaszolt

Mellék vízmérő óra csere 1 db.

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 1022, Budapest
  • 14 szakember válaszolt

zuhanytálca és szögletes, tolóajtós kabin beszerelése

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 8900, Zalaegerszeg
  • 2 szakember válaszolt

Osztatlan közös tulajdonú ingatlanban 2 lakás található, emeletes az ingatlan. Egyelőre csak 1 fő vízóra van,de az alsó lakáshoz külön mellékvízóra kéne.

Vízóra bekötése
  • 5111, Jászfelsőszentgyörgy
  • 1 szakember válaszolt

Vízóra tervezést szeretnék. Szeretnék egy új bekötést. Kérem telefonon keressenek.