Napelem telepítés, karbantartás
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 171487
- A feladat létrehozva: 26 okt. 07:16-kor
- Frissítve: 6 hónapja
Feladat létrehozója

- szt6*****@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
Ár-irányelveink
Gyálon az elektromos autótöltő telepítésének munkadíja általában 100 000 és 180 000 forint között mozog. Ez az ár a szerelési körülményektől, például a hálózati csatlakozás távolságától és a meglévő elektromos rendszer állapotától függ. Átlagosan egy egyszerűbb, otthoni fali töltő felszerelése 3-5 órát vesz igénybe. Ha több töltőpontot vagy bonyolultabb rendszert kérnek, az ár természetesen emelkedhet. Az ár egységként egy töltőegység telepítésére vonatkozik, tehát az összeg egy darabra értendő. Fontos megjegyezni, hogy az elektromos munkák esetében a biztonság és a szabványok betartása prioritás, ezért a szakképzett villanyszerelő díja mindig tükrözi a munkavégzés színvonalát. Így a 100-180 ezer forint közötti sáv reális és versenyképes Gyál környékén.
További feladatok ebben a kategóriában
- 2800, Tatabánya
- 1 szakember válaszolt
Nyeregtetôre szolár, inverter, li ion akksi, vezetékek,megszakítòk, tehát komplett és a felszerelés.
- 9730, Kőszeg
- 0 szakember válaszolt
Napelem Hőszivattús klíma h-tarifa óra komplett beszerelés
- 3300, Eger
- 4 szakember válaszolt
132db Longi LR_60HPH-450 panel tisztítása.
- Göd
- 1 szakember válaszolt
Napelem rendzser telepítése tetőn, megfelelő körülmények között. Vezetékezés készen van, hardware szükséges. Klíma, elektromos autó töltés és négyfős család. Tetőn villámvédelem is van.
- 7090, Tamási
- 1 szakember válaszolt
22db napelem tisztitás családi ház tetön
- 9029, Győr
- 0 szakember válaszolt
Napelem rendszer telepítés , kiépítés havi fogyasztásunk: 450kw
- 5711, Gyula
- 0 szakember válaszolt
Teljes áramfogyásztásunkat tervezem kiváltani. Hibrid, akkumlátoros napelem rendszert céloznék meg. Jelenleg még nem, de később, kettő 3,5 kw-os klímával szeretném a jelenlegi fűtést kiegészìteni. Továbbá két, 1,5 kw-os hibrid boiler is tervben van.
- 2092, Budakeszi
- 6 szakember válaszolt
Házban lenne a feladat. Mosógép és szárítógép számára kellene olyan építmény, amin a 2 készülék elfér és stabil. Mindezt úgy képzelem, hogy kőműves munkával, a talajtól kb 60-70 cm magasan kell kialakítani a sík felületet. Jelenleg 2 téglából felépített pilléren egy fa bútorlap - szerű valamin áll a 2 gép, de a mosógépnek ez nagyon nem ok, mivel a fa átveszi a rezgést és a mosógép leesik.
- 2086, Tinnye
- 19 szakember válaszolt
Egy részéhez állványozás szükséges, amit bérelni is tudunk a közelben
- 1185, Budapest
- 14 szakember válaszolt
60 m² 30 NF ragasztott tégla 20 m² GV4-es lerakás szigetelés 21 m koszorú készítés 2 db ablak nyílás 1 ajtó nyílás készítés.

