Virtuális asszisztencia

Ajánlatkérés
Jörg Dennis Krüger
Nem elérhető feladatok Megjelent: 2 éve 424 megtekintés Online marketing, keresőoptimalizálás, Facebook, Instagram
17289
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg

Feladat leírása

Mi egy kis online marketing ügynökségi butik vagyunk. Munkatársaink gyakorlatilag különböző helyeken és országokban dolgoznak. A lehető leghamarabb erősítést keresünk: Értékesítési asszisztens (heti 20-40 óra, lehetőleg kedd-csütörtök, munkakezdés legkésőbb 9:00 CET). Feladatok: - Az érdeklődők telefonos és írásbeli megkereséseinek feldolgozása. - Telefonos és írásbeli elégedettségi felmérések az ügyfelek körében - Az ügyféladatok karbantartása a Pipedrive-ban - Ajánlatok létrehozása - Számlák létrehozása - Általános irodai feladatok - Tartalom karbantartás (Wordpress) Követelmények: - német nyelvtudás lehetőleg akcentus nélkül - Nagyon jó számítógépes és internetes ismeretek - Független munkastílus - Nagyon jó kommunikációs készség - Barátságos, ügyfélközpontú - Öröm az aszinkron együttműködésben (pl. képzés videótanfolyamon keresztül) - Jó, stabil internetkapcsolat (VoIP-telefonálás) - Választható: Whatsapp, Pipedrive, Sevdesk, Google Docs, Google Mail ismerete. Díjazás megegyezés szerint. Várjuk jelentkezését!

Hasonló feladatok

Virtuális asszisztens
Műkörmös
8000, Szfvár
100 000 Ft
Kata
PPC kampányok indítása jutalékos rendszerben. Amit a PPC hoz a konyhára, abból jutalékot kap eredményorientáltan.
Éva F.
Kocsma hirdetése
1051, Budapest
Lajos
A kérdés, hogy mennyit kellene szánni a Facebook hirdetésre (kb. 30 mp), ahhoz hogy a táplálékkiegészítő piacon kollagén kategóriában az adott cég piaci része…
6723, Szeged
Laura
Állateledel és felszerelés webshopnak szeretnék olyan Google hirdetést a közeljövőben olyat amilyet a konkurencia nem tud lenyomkodni illetve a botok sem
2151, Fót
Szabolcs