Macskakozmetika
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 173413
- A feladat létrehozva: 08 nov. 09:54-kor
- Frissítve: egy hónapja
Feladat létrehozója

- +36 70 144 ** **Ellenőrzött
- szilagyik*********@g****.***Nem ellenőrzött
- Csak telefonos kommunikáció
Ár-irányelveink
Debrecenben a macskakozmetika szolgáltatások ára a fül tisztítására és a karmok vágására általában 4 000–7 000 forint között mozog. Ez az ár a macska viselkedésétől, a fül és karmok állapotától, valamint a szalon vagy kozmetikus szakértelmétől függ. Átlagosan egy ilyen kezelés körülbelül 30-45 percet vesz igénybe. Ha csak a fül tisztítását nézzük, az ára 1 500–3 000 forint, míg a karmok vágása általában 2 500–4 000 forint között van. Ha mindkét szolgáltatást egyszerre kérik, akkor általában kedvezőbb, összesen 4 000–7 000 forintért végezhető el a teljes kozmetika. A pontos ár függhet attól is, hogy mennyire nyugodt vagy stresszes a macska, illetve szükséges-e extra idő vagy nyugtatás. Ez a szolgáltatás rendszeres igénybevétellel segít megőrizni a macska egészségét és kényelmét.
További feladatok ebben a kategóriában
- 4025, Debrecen
- 0 szakember válaszolt
8 hetes lány macskáról van szó és a fülébe nagyon sok fekete lerakódás van. Valószínűleg fülatka. Nagyon kaparja a fülét és rázza a fejét.
- Gyöngyös
- 0 szakember válaszolt
Hány a kiskutyám, 3 hónapos. Kérem telefonon keressenek.
- Szeged
- 0 szakember válaszolt
El kellene szállítani egy kutyát. Kérem telefonon keressenek.
- 1195, Budapest
- 0 szakember válaszolt
Két yorki kutyánál szeretném kideríteni mire allergiásak. Eliminácios diétán bőrkaparék illetve biopszián túl vagyunk de még mindig nem tudom mire allergiások. Vérből szeretnék mintát, hátha kideríthető legalább megközelíthetőség az, hogy pollen étel vagy egyéb akármi is.
- 9500, Celldömölk
- 0 szakember válaszolt
Nöstény cica ivartalaníttatása, másfél éves, kistestű 2-3kg
- 1148, Budapest
- 0 szakember válaszolt
Van egy utcáról befogadott kb 8 hónapos lány cicám aki most lett ivarképes viszont más cicákkal nem találkozik mert csak benti tartással tartom. Most sajnos 47ezer forintom nincs hogy ezt tudjam állni neki.

