ID 175536

Keresek Audi A4-hez részecskeszűrő cseréjére szakembert

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 2 500 Ft
  • Szombathely, Magyarország

Feladat információi

Szükségem van egy komplett részecskeszűrő (DPF) cseréjére az autómon. Az autó: Audi A4 B7 1.9 PD TDI, 2006, BRB motorkód. A szakembernek kell beszereznie az új részecskeszűrőt és elvégeznie a cserét. A munkát egy előre egyeztetett időpontban szeretném elvégeztetni Szombathelyen. Kérem, küldjenek ajánlatot és várható költségbecslést.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 175536
  • A feladat létrehozva: 23 nov. 18:15-kor
  • Frissítve: 6 hónapja

Feladat létrehozója

Szilveszter
  • +36 20 267 ** **
    Nem ellenőrzött
  • szilo*****@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

Ár-irányelveink

Szombathelyen egy Audi A4 B7 1.9 PD TDI (2006, BRB motorkód) részecskeszűrő cseréje általában 40 000–60 000 forint közötti munkadíjat jelent. A pontos ár függ a szerelő tapasztalatától, a munka bonyolultságától és az időponttól. A csere átlagosan 2–3 órát vesz igénybe. Az ár a komplett munkavégzésre vonatkozik, vagyis az új részecskeszűrő beszerzését és a cserét is tartalmazza. Ha csak a munkadíjat nézzük, akkor nagyjából 15 000–25 000 forintot számolhatunk óránként. Ez alapján az egész csere ára a munka szempontjából 40 000–60 000 forint között mozog. Érdemes időpontot egyeztetni előre, mert a részecskeszűrő csere szakszerű eszközöket és hozzáértést igényel. Az anyagköltséget nem számoltam bele, mert azt külön kell beszerezni vagy a szakember által.

További feladatok ebben a kategóriában

Autókarbantartás
  • 3905, Monok
  • 0 szakember válaszolt

vw eos 2.0 diesel autómata váltó olajcsere

Futómű beállítás Volkswagen Polo 2004 9N
  • Gödöllő
  • 0 szakember válaszolt

Volkswagen Polo 2004 (9N) tulajdonosa vagyok, és általános futómű beállítást szeretnék elvégeztetni. A munkát sürgősen szeretném, Gödöllő környékén. Több ajánlat érdekel, hogy össze tudjam hasonlítani az árakat és a határidőket.

Autókarbantartás
  • 1148, Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Olajcsere opel corsa d 2010

Keresek szerelőt olajcserére Nissan Micrához
  • Gyöngyös
  • 0 szakember válaszolt

Olajcserét szeretnék elvégeztetni Nissan Micra típusú autómhoz. A munkát Gyöngyösön kell elvégezni, lehetőleg jövő héten. Szeretném megtekinteni az árajánlatokat és a szolgáltatás részleteit (alkatrész és munkadíj).

Keresek műszaki vizsga időpontot elektromos személyautóra
  • 2200, Monor
  • 0 szakember válaszolt

Keresek műszaki vizsga időpontot 2020-as elektromos személyautóm számára Monoron. Minél hamarabb szeretném elvégeztetni, gazdaságos opciót választva. Kérem, küldjenek ajánlatot és javasolt időpontokat.

Keresek autószervizt olajcsere és szűrőcserére
  • Nyíregyháza
  • 2 szakember válaszolt

Éves kötelező szerviz keretében szeretném elvégeztetni csak az olajcserét és az olajszűrő cseréjét. Az autót Nyíregyházán vásároltuk, de más szervizbe is elvihető. Kérem a megközelítő árat, mert a 150000 Ft egy egyszerű olajcseréért túl magasnak tűnik. Szeretnék korrektebb ajánlatokat kapni Nyíregyházán vagy a környéken.

Autókarbantartás
  • 8400, Ajka
  • 0 szakember válaszolt

Mercedes w246 CarPlay

Sürgős műszaki vizsga Nissan Qashqai számára Kisvárda
  • 4600, Kisvárda
  • 0 szakember válaszolt

Autóm egy Nissan Qashqai személyautó, és csak a műszaki vizsga elvégzése érdekel. A vizsga sürgős, lehetőleg ma, Kisvárdán szeretném elvégeztetni. A jármű rendben van, nincsenek ismert problémák, először az ajánlatokat szeretném megkapni.

Autókarbantartás
  • 3744, Múcsony
  • 0 szakember válaszolt

Turbó javítás esetleg csere

Keresek autószerelőt Mazda 6 olajcseréhez
  • 1152, Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Mazda 6, 2006-os modell olajcseréjét szeretném elvégeztetni. Közepes kategóriájú olajat kérek. Budapesten a *., **., **., **. vagy 15. kerületben, nem túl messze a belvárostól szeretném ma vagy holnap elvégeztetni. Jelenleg nem szeretném megadni a telefonszámomat.

Keresek szerelőt olajcseréhez Dacia Logan
  • Kecskemét
  • 0 szakember válaszolt

Olajat és olajszűrőt hozok magammal, kérem, csak az elvégzett munkát számlázzák. A jármű egy Dacia Logan MCV, 2020-as évjárat. A munkát Kecskeméten szeretném elvégeztetni, ideális időpont jövő hét péntek. Költség tekintetében olcsó megoldást szeretnék.

Autókarbantartás
  • 5241, Abádszalók
  • 1 szakember válaszolt

Automata váltó olaj cseréje egy Alfa Romeo Giulia Super 2.2 Diesel autóban.