Adomány hűtő szállítás

10 000 Ft
Alexandra Fehér
Alexandra Fehér F.
Teljesített feladat Megjelent: 2 éve 261 megtekintés Költöztetés, bútorszállítás, tehertaxi
17939
Cím
  • Budapest
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
10 000 Ft

Feladat leírása

Honnan? 3. kerulet Budapest, florian tertol nem messze (6. emeleti lakas, liftbe befer) Hova? Családok Átmeneti Otthona, Zuglo Jelenlegi hutomet (150*60*60 Indesit lecsereltem egy nagyobbra, am ez a huto meg tokeletesen mukodik, nem szerettem volna hogy e-hulladek legyen, illetve rossz tapasztalatok miatt online marketplacen eladasba se forditottam volna sok energiat. Emiatt felajanlottam egy csaladnak szocialis munkas baratom segitsegevel, akik nem engedhetik meg maguknak a sajat hutogepet. Szeretnek ajanlatot kerni, a hutogep A pontbol B pontba szallitasara, szombaton kivul barmelyik napra, a leheto legkorabban, hogy a csalad hozzajuthasson a hutohoz es az en szobambol is kikerulhessen a huto.

Hasonló feladatok

Teherszállítás
Hütö,mosógép,egy ágy,tv kis asztal,és ruhák.
2030, Érd
30 000 Ft
Attila
Egy szekrénysort kéne egyik címről másik címre szállítani. Negyedik emeletről a második emeletre vinni
3100, Salgótarján
Ajánlatkérés
Anna
Lili fuvarozót keres Békésből, aki bodzavirág szállítást vállal körülbelül 10 napos időtartamra. A szállítandó távolság 150 kilométer. Lili személyes találkoz…
Békés
Lili
Pianino zongora szállitás Tatán egyik utcából a másikba, kb, 2 km a táv . Lépcső nincs, emelet nincs
2890, Tata
Timi
Sárvárról Szombathelyre zongoraszállítás... 200*170*100
9700, Szombathely
Gabriella