Asztalos
Feladat információi
Fotó
Fizetési módok
A feladat részletei
- 180719
- A feladat létrehozva: 12 jan. 03:19-kor
- Frissítve: 3 hónapja
Feladat létrehozója

- fazekas*******@f*******.**Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
1 szakember válaszolt

- (3 értékelés)
- 80 000 Ft
Ár-irányelveink
Vác városában egy stúdióasztal elkészítése MDF lapból, az eredeti terv méreteivel és funkcióival, de egyszerűbb, szögletesebb megjelenéssel, általában 40 000-70 000 forint között mozoghat. Az ár a munka összetettségétől és a pontos kialakítástól függ. Egy ilyen asztal átlagosan 8-12 órát vesz igénybe az asztalos szakember részéről. Ha a design leegyszerűsödik, a munka gyorsabb és olcsóbb lehet, közel 3 500-6 000 forint/óra díjjal számolva. Az ár tartalmazza a tervezés finomhangolását és az összeállítást, de nem számol anyagköltséggel. Ha több módosítás vagy különleges részlet van, a munkaórák száma nőhet, így az ár is emelkedik. Ez az intervallum jó kiindulási alap, hogy megítélje, mennyibe kerülhet a megrendelés Vác környékén.
További feladatok ebben a kategóriában
- 2011, 13, Diófa u., Budakalász
- 1 szakember válaszolt
A képen látható bobinra (szőnyegszövő segédeszkoz) van 30-50 db szükségem. 130mm/10 mm Mintadarab van. Dobay István ** **/******* *****@*-******.**
- 4100, Berettyóújfalu
- 2 szakember válaszolt
Akarok egy olyan kutyaházat amibe egy belga juhász malinos kölyök és felnőtt korába is tudja használni, legyen tágad, hőszigetelt
- 1107, Budapest
- 5 szakember válaszolt
7 m2-es szobába szeretnék beépített szekrényt, 2,2 méter keresztben a szoba végén és 3,62 méter a hosszan L alakban egy beépített szerényt. A sarokban egy a beépített szekrény részeként lévő sarok íróasztalt szeretnék a szoba teljes magasságáig, 2,6 m, laminált lapból, világos fából, a szín még nincs meg pontosan.
- Budapest
- 6 szakember válaszolt
Butorasztalos szakembert keresek
- 3900, Szerencs
- 9 szakember válaszolt
kb 260nm escsaladi haz kulso szigetelese ketszintes kehop^pajazat alapjan teljes koru ugyintezesel
- 9164, Markotabödöge
- 0 szakember válaszolt
9164 Markotabödögén keresek klímás villanyszerelőt 1db hideg-meleg klímát kellene kiépíteni és bekőtni. A klímát még nem vettük meg esetleg ajánlás jó lehet nem kell a legjobb de ne romoljon el és ami a legfontosabb fűtsön. Esetleg van ezenkívül wc-ben egy ventilátor ráhagyásos azt bekénekötni. Számla is szügséges
- 1106, Budapest
- 25 szakember válaszolt
Ablakcsere utáni helyreállítás, ablakméret: 2 db 176 x 82 cm és 2 db 120 x 75 cm,
- Budapest
- 3 szakember válaszolt
Eseti vagy rendszeresegbízással , vagy alkalmazottként keresek azonnali kezdéssel műszaki ellenőr, vagy felelős vezetőt, árajánlatok elkészítése AC fő feladat. Tételesen is. Azonnali fizetéssel is vagy heti elszàmolással. Kizárólag szakember munkàjára van szükségem ha lehet Budapesti.
- Budapest
- 2 szakember válaszolt
Folyamatos munkára költségvetéssel foglalkozó alkalmazottat keresek, eseti, vagy állandó megbízásra. Nem céget keresek, túlárazva. Kis vállalkozó vagyok nem biztos, hogy én kapom meg a munkákat, ezért nem fogok tudni fizetni magas díjakat. Korrekt, megbízható szakembert keresek. Budapesten. Személyesen adok át anyagot.

