Víz-, gáz- és fűtésszerelés
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 185129
- A feladat létrehozva: 10 feb. 10:51-kor
- Frissítve: 3 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 70 544 ** **Ellenőrzött
- bozo.be*******@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
6 szakember válaszolt

- (2 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (11 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (14 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (12 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- Egyedi megállapodás

- 555 Ft
Ár-irányelveink
Esztergomban a rozsdásodó kád közepének javítása általában 15 000–30 000 Ft között mozoghat, csak a munkadíjra vetítve. A pontos ár attól függ, hogy mennyire súlyos a rozsdásodás, illetve milyen technikával végzik a javítást (pl. csiszolás, alapozás, festés vagy részleges csere). Egy kisebb felületű rozsdásodás javítása körülbelül 15 000–20 000 Ft, míg ha nagyobb felületről van szó, vagy több réteg festést igényel a kád, akkor 25 000–30 000 Ft is lehet. A munka általában 2–4 órát vesz igénybe, attól függően, mennyi előkészítésre és száradásra van szükség. Ha például a kád közepén 0,5 m²-es területről van szó, akkor az ár körülbelül 30 000 Ft/0,5 m², azaz 60 000 Ft/m² lenne, de a legtöbb esetben a teljes javítási felület alapján számolják az árat.
További feladatok ebben a kategóriában
- 9400, Sopron
- 2 szakember válaszolt
Zuhanykabin beszerelés, új fürdőszoba. 90×90 cm.
- 6725, Szeged
- 2 szakember válaszolt
Fürdőkádajtó beépítéséhez keresek szakembert, szimpla ajtóval. Szegeden, Alsóváros városrészben lenne a helyszín. Szeretném összehasonlítani az árakat és a lehetőségeket a kivitelezés előtt. Rugalmas vagyok az időponttal kapcsolatban, a részleteket e-mailben egyeztetném.
- 3580, Tiszaújváros
- 6 szakember válaszolt
Szaladó ház fűtés korszerűsítése régi gaz kazán csere újra padló fűtés kiépítése kb 80 nm.
- 9700, Szombathely
- 6 szakember válaszolt
Régi fürdőkád cserére szorul,a feladat a kibontás,elszállítás lenne,és az új kád beszerelése
- 1082, Budapest
- 2 szakember válaszolt
lejárt a mellékmérő hitelesítése azokat szeretném kicserélni
- Kecskemét
- 4 szakember válaszolt
Kecskeméten keresek vízvezeték-szerelőt beépített WC-tartály javításához. A tartály folyamatosan szivárog. Szeretném, ha a hibát felmérnék és a szivárgást megszüntetnék, szükség esetén alkatrészcserével. A javítást a következő napokban kérem.
- 2800, Tatabánya
- 6 szakember válaszolt
Tatabányán 3 darab öntöttvas radiátort szeretnék leszereltetni, és helyettük modern radiátorokat felszereltetni. Még nem vásároltam meg az új radiátorokat, ezért kérem a szakember segítségét a megfelelő típus kiválasztásában is. A csere várhatóan a fűtési rendszer leürítésével és visszatöltésével jár. Nyáron szeretném elvégeztetni, egyelőre előzetes árajánlat érdekel.
- 1162, Budapest
- 6 szakember válaszolt
kazán csatlakozó pontjának áthelyezése 2 fm rel
- 1214, Budapest
- 5 szakember válaszolt
Panel lakásban 2 db vízóra caeréje mert idén decemberbe lejár.
- Nyíregyháza
- 4 szakember válaszolt
Panel lakásban szeretném a WC hátfalát kicseréltetni Nyíregyházán. A lakás a 4. emeleten van, lift nincs, ezt kérem figyelembe venni a kivitelezésnél. Fehér, költséghatékony, de vizes helyiségben is időtálló megoldást szeretnék. Olyan szakembert keresek, aki számlaképes, és a régi hátfal elszállítását is vállalja. Egyelőre árajánlatokat szeretnék összehasonlítani, és az ár alapján egyeztetnénk az időpontot.

