ID 185826

Ferroli gázkazán szerelőt keresek

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 35 000 Ft
  • Pécs, Magyarország

Feladat információi

Egy Ferroli DOMItech gázkazán javításához keresek szerelőt Pécsen. A készülék A01 hibakódot jelez, és nem fűt. Sürgős a javítás, mert nincs más fűtési lehetőség, és a melegvizet is ez a kazán biztosítja. Kérem, a lehető leghamarabb jöjjön ki a szakember felmérésre és javításra, és előre egyeztessünk az árról.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 185826
  • A feladat létrehozva: 14 feb. 10:41-kor
  • Frissítve: 2 hónapja

Feladat létrehozója

Rita
  • +36 20 851 ** **
    Nem ellenőrzött
  • spengl******@y****.**
    Nem ellenőrzött

1 szakember válaszolt

Kálman
  • Nincs értékelés

  • 10 000 Ft

Ár-irányelveink

Pécsen egy Ferroli DOMItech gázkazán javítása esetén a szerelő munkadíja általában 15 000–25 000 forint között mozog. Az A01 hibakód rendszerint az égő vagy a gyújtás problémájára utal, így a javítás időtartama általában 1-2 óra körül van. Ez az ár tartalmazza a kiszállást és a diagnosztikát is, de a pontos költség a hibás alkatrész cseréjének szükségességétől és a munka bonyolultságától függ. Ha csak egyszerű beállításról vagy tisztításról van szó, akkor a költség inkább a 15 000 forint körül alakul, míg komolyabb javítás esetén elérheti a 25 000 forintot is. Mivel Pécs egy nagyobb város, a kiszállási díj nem jelentős, általában benne van a munkadíjban. A szerelővel érdemes előre egyeztetni az árat és a pontos időpontot, hogy a sürgős javítás gördülékenyen menjen.

További feladatok ebben a kategóriában

Kazánok telepítése és karbantartása
  • 2531, Tokod
  • 0 szakember válaszolt

Kályha anyaga bontott kályhából van. Fatüzelésű kályha. Kb 17 éves. 5 csempe magas, 4 széles, 4 mély. Napi használatban volt. Nincs kiégve.

Biasi kazánszerelőt keresek javításhoz
  • Mohács
  • 3 szakember válaszolt

Biasi kazán javításához keresek szerelőt, mert a készülék 04-es hibakódot jelez. A hiba gyújtási problémára utal, ezért szeretném minél előbb átvizsgáltatni és megjavíttatni. Mohácson (Baranya vármegye) található a kazán. Sürgős kiszállást kérek, lehetőleg a lehető leghamarabb.

Kazánok telepítése és karbantartása
  • 2213, Monorierdő
  • 5 szakember válaszolt

Kombicirkó cseréje kondenzációs kazánra

Kazánok telepítése és karbantartása
  • 1025, Budapest
  • 4 szakember válaszolt

Egy régi fég gázkazán helyére szeretnénk egy új hagyományos kéménybe köthető NOX gázkazánt.

Kazánok telepítése és karbantartása
  • 1153, Budapest
  • 2 szakember válaszolt

Régi cserépkályha átrakása és kicsit kisebbre építése

Kazánok telepítése és karbantartása
  • 3234, Mátraszentimre
  • 2 szakember válaszolt

2 szoba határára szeretném, kb 90 m3 befűtésére hétvégi házban.

Ariston gázcirkó cseréje
  • Szolnok
  • 2 szakember válaszolt

Szolnokon szeretném egy ARISTON kéménybekötéses gázcirkó cseréjét. A jelenlegi készülék még működik, a leszerelést és az új készülék bekötését is kérem. Az új gázcirkó beszerzését én intézem. Teljes beüzemelésre és garanciavállalással kérek ajánlatot. Az időpont rugalmas.

Kazánok telepítése és karbantartása
  • 2067, Szárliget
  • 0 szakember válaszolt

Majolika kályha átépítése

Kazánok telepítése és karbantartása
  • 1094, Budapest
  • 5 szakember válaszolt

Régebbi Vailant kazánt kellene lecserélni egy kondenzációs kazánra. A kazán felett 2 emelet kémény van, és nem tudom hogy ki van-e bélelve.

Kazánok telepítése és karbantartása
  • 4130, Derecske
  • 3 szakember válaszolt

Gázkazán csere és ezzel járo átalakitasok.kazan tipusa FÉG

Kazánok telepítése és karbantartása
  • 1183, Budapest
  • 3 szakember válaszolt

Règi cserépkályha àtrakàs

Kazánok telepítése és karbantartása
  • 7100, Szekszárd
  • 2 szakember válaszolt

Épitése újonnan