ID 194169

Tetofelujitás

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 2 000 000 Ft
  • 92021, Aragona

Feladat információi

Renoválni kell 60 m2-es tetoszerkezetet, az anyagok megbeszélés tárgya. Szicíliában van a lakás.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 194169
  • A feladat létrehozva: 08 ápr. 17:09-kor
  • Frissítve: egy hónapja

Feladat létrehozója

Krisztián
  • +353 87 383 ** **
    Nem ellenőrzött
  • kkom*****@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

6 szakember válaszolt

Janos
  • Nincs értékelés

  • 2 000 000 Ft

Elrejtette a 5 feladat

Ár-irányelveink

Szicíliában a tetőfelújítás ára általában magasabb lehet az átlagos magyarországi áraknál a helyi munkadíjak és megélhetési költségek miatt. Magyarországon egy 60 m²-es tetőszerkezet felújításának munkadíja nagyjából 600 000–900 000 forint között mozoghat. Ez azt jelenti, hogy négyzetméterenként körülbelül 10 000–15 000 forintot kell számolni csak a munkára. Az ár attól függ, hogy milyen típusú tetőszerkezetet kell renoválni, mennyire bonyolult a szerkezet, illetve milyen technológiákat alkalmaznak. Átlagosan egy ilyen munkafázis 3–5 napot vesz igénybe, a részletektől függően. Fontos megjegyezni, hogy az anyagok árát nem tartalmazza ez az összeg, csak a munkadíjat. Szicíliában a helyszíni körülmények és a szakemberek elérhetősége miatt a munkadíj akár 20–30%-kal is magasabb lehet, ezt érdemes előre egyeztetni.

További feladatok ebben a kategóriában

Erkélyfelújítás
  • 1214, Budapest
  • 6 szakember válaszolt

Panellakáshoz kapcsolódó erkélyem 340x120 cm méretű. Szeretném leburkolni a padlót, felújíttatni a korlát fémszerkezetét (nincs benne üveg amit cserélni kéne) illetve polikarbonát előtetőt kell cserélni felette. 4. emelet, legfelső szint, nincs lift. Parkolás a ház előtt ingyenes. Helyszín Bp. XXI. kerület

Szeglemezes tető építése
  • 7516, Berzence
  • 2 szakember válaszolt

250 nm alapterületű tető építésére kérek árajánlatot.

Szakembert keresek szeglemezes tetőhöz
  • 7516, Berzence
  • 2 szakember válaszolt

Szeglemezes tetőszerkezethez keresek szakembert egy kb. 250 m² alapterületű tetőhöz. A tető típusa egyéb, és jelenleg nem tetőszigetelésre vagy tetőfedésre van szükségem. A kivitelezés nem sürgős, rugalmas időpontban megoldható. Több ajánlatot szeretnék összehasonlítani a döntés előtt.

Tetőfedés és tetőfelújítás
  • 2831, Tarján
  • 10 szakember válaszolt

Szerkezet ter ezése kivitelezéss

Tetőablak beépítéshez szerelőt keresek
  • 5054, József Attila út, Jászalsószentgyörgy
  • 6 szakember válaszolt

Roto márkájú, fa tetőablakot szeretnék beépíttetni cseréptetőbe. A beépítést a következő hetekben szeretném elvégeztetni. A helyszín Jászalsószentgyörgyön van, József Attila utcában. Olyan szakembert keresek, aki vállalja a tetőablak szakszerű beépítését a meglévő tetőszerkezetbe.

Polikarbonát teraszfedés kivitelezőt keresek
  • 8164, Balatonfőkajár
  • 15 szakember válaszolt

Balatonfőkajáron szeretnék egy kb. 70 m²-es teraszt polikarbonát fedéssel lefedetni. A polikarbonát típusát (átlátszó/opál/UV-védett stb.) a kivitelezővel együtt szeretném kiválasztani. Olyan szakembert keresek, aki a felmérést, anyagjavaslatot és a teljes kivitelezést is vállalja. Jó lenne, ha a kivitelezés egy hónapon belül elkészülne.

Tetőfedés és tetőfelújítás
  • 6120, Kiskunmajsa
  • 15 szakember válaszolt

felujitas

Szeglemezes tetőszerkezet építése
  • Siófok
  • 4 szakember válaszolt

Szeglemezes tetőszerkezetet szeretnék egy 70 m² alapterületű nyeregtetőhöz. A kivitelezés Siófokon lenne. Tetőszigetelést és tetőfedést nem kérek, csak a tetőszerkezet kialakítását. Az időpont nem sürgős, rugalmasan egyeztethető.

Tetőfedés és tetőfelújítás
  • 2120, Dunakeszi
  • 20 szakember válaszolt

Tetöcserép, le kellene mosni és aztán antracit színre lefesteni árajanlatok érdekelnének mennyi a nm ár

Szakembert, ácsbrigádot keresek
  • 4138, Komádi
  • 5 szakember válaszolt

Egy üzlethelyiség, tetőszerkezetét kellene felújítani! Szarufákat cserélni, újra lécezni és visszacserepezni!

Tetőfedés és tetőfelújítás
  • 8640, Fonyód
  • 13 szakember válaszolt

Fonyódon szeretnénk hullámpala-bontást (csak bontást). 100m2-es felületről lenne, szó, ami növényzettel erősen befutott

Zsindelytető állapotfelmérést keresek
  • 8195, Királyszentistván
  • 13 szakember válaszolt

Királyszentistvánon egy kb. 320 nm-es zsindelytető állapotfelmérését szeretném kérni. A tetőről 1-2 zsindelylap leesett, illetve a felület több helyen mohás. A felmérés alapján érdekel egy esetleges ráfedés lehetősége is. Az időpont rugalmas, a részleteket a helyszíni felmérés után egyeztetném.