ZSOZÉATYÁNAK
Feladat információi
További feladatok
Fizetési módok
A feladat részletei
- 1942
- A feladat létrehozva: 27 júl. 18:51-kor
- Frissítve: 3 éve
Feladat létrehozója

- +36 30 531 ** **Ellenőrzött
- abel.o******@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
További feladatok ebben a kategóriában
- Kápolnásnyék, 2475 Magyarország
- 1 szakember válaszolt
Zsizi mester! Mert nem vagyok irígy, csak 23 m kerítés beton aljzatát kellene burkolni kővel. Mivel bízom a szaktudásodban, csak Veled csináltatnám meg. Ha nem jössz marad ilyen gyász :D Védőitalt biztosítok! Puci puci!
- Debrecen, Viola u., Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Az előző munkás konkrétan összehányta és elkezdett felválni.. Ennek a javításában kérném Zsoze segítségét!
- Farmos, 2765 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Zsizi, óriási a baj. Egy 3x4 météres placc betonozásában kérem a segítséged, amire majdan egy könnyűszerkezetes épület kerül házi konditerem céljából. Ha nem segítesz, bánat kövér maradok. Atyai segítséged nagy tisztelettel várom!
- Pécs, Vörösbegy dűlő, 7635 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Tiszteletem atyám! Lenne egy kis meló, kajat alljuk, utat alljuk, hangulat atom lesz, szigetelni kéne, hogy megmutathasd a tudasodat, video mehet rola, oreganyam lenne a foszereplo, meg ilyenek, oreglany nagyarc.
- Balmazújváros, Nádudvari u. 12, 4060 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Teljes körű felújítás van folyamatban nemrég vásárolt vályog házunkhoz. Zsozéatya segítségét kérném, jelenleg is folyamatban van, most kezdtük el, mindenféle munkalatban hasznát tudnám venni szakértelmének. Köszönöm
- Tata, Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Belső teljes felújítás. Tojó tyúkok és fajtatiszta tetovàlt fülű magyar óriás nyulak tartásához javasolt eszközök és takarmányok tárolására használt objektum. Zsozéatyának személyesen Szotyi legyen a bablevesben
- 0 szakember válaszolt
pinyobol lakosztalyt keszitek asszonyal tudjunk man lakni valahol. gyere man zsozebarat van itt annyi munkamint a nyuh. burkoljuk le a fel lakast kezenfogva. en keverem az anyagot te szorod a lapot avagy forditva. vagy fessunk ki. fizetem. napszam 1000 ok. tegla koma is jojjon ha az 1000 be belefer. minden tiszeteletem! minden! sajnos a munka szoptatos reszerol man lecsusztal. 2 verszomjas fracncia bulldimulldi a kertbe, jottod elott csorogj h kikothessem oket. nem am szettep azt meg engem visznek be....
- Makád, Petőfi u. 45, 2322 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Csak ZSOZÉATYÁNAK. Minden anyag adott. Vágott téglákat ragasztunk díszítésnek az ablakok ill. ajtók köré, majd jönni fog a szín a házra. Faterral ketten csináljuk, elkéne mégegy ember.
- Várpalota, Tábormező u., 8100 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Egy régi salakbetonos 49m2 lakás glettelése alapanyag szerszám keverőgép már meg van Zsizinek 😁
- Budapest, Mézeskalács tér, 1155 Magyarország
- 1 szakember válaszolt
Zsozéatyának igazi Mézeskalács téri meszelés kb. 15-20 m2-n + tapéta leszedés, avagy járólapozás kb 6 m2-n. Válassz enber és még egy pörköltre is vendég vagyon!
- Kecskemét, Tüske u., 6000 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
30 m2 kisépület belső falainak bevakolása szobrászati minőségben Zsozeatya részére