Tolóajtó készítése, padlásfeljáró lezárásához
Feladat információi
Fotó
Fizetési módok
A feladat teljesítési határideje
- Feladat kezdésének időpontja: 23 nov. 2022, 14:44
A feladat részletei
- 19794
- A feladat létrehozva: 16 nov. 14:44-kor
- Frissítve: 3 éve
Feladat létrehozója

- +36 30 356 ** **Ellenőrzött
- gyakran********@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
További feladatok ebben a kategóriában
- Budapest
- 1 szakember válaszolt
Egyedi szép puzzle kirakós asztal/tábla elkészítése. Képeket, videókat küldök üzenetben, hogy mi az elképzelés.
- Soroksári út, Budapest
- 2 szakember válaszolt
Tisztelt Címzett! 14m hosszú és 3 m magas beépített szekrényre szeretnék kérni árajánlatot. A szekrény mélysége a 14 m-en változó.
- Balatonfüred
- 5 szakember válaszolt
beépített szekrény a mellekelt rajz szerint. felsö resz felnyíló ajto teleszkopos vasalattal
- Miskolc
- 2 szakember válaszolt
Árajánlatkérés asztalosi munkára panzió kialakításához méretek: szélesség*mélység*magasság méterben • 1 db ívelt bejelentkező pult (kétszintes) 3*0,6*0,6 (felső rész 1,5 m magas) • 4 db lábon álló szekrény 2*0,3*1,5 • 2 db 6 fiókos kis szekrény 0,6*0,6*0,8 • 5 db 4 fiókos éjjeli szekrény 0,4*0,5*0,8 • 2 db mosogatószekrény 2*0,6*0,8 • 2 db konyhapult mosogató kivágással 3*0,6 • 2 db mosdó 1*0,4*0,5 • 4 db lábon álló szekrény 10 darab polccal 0,6*0,5*2,1 • 1 db látványterv elkészítése a bejelentkező pultról
- 2800, 3. u., Tatabánya
- 0 szakember válaszolt
Egy összecsukható ágykeretet szeretnék 200x160-asat. Az összehajtást hosszanti irányban szeretném úgy, hogy a fa támla és karfa, amikor lehajtom a földre, akkor az legyen az ágy támasztéka. 2 támla kellene, az egyik fix. Ennek az a szerepe, hogy ne legyen a fal lerúgva. A másik támla kinézete hasonlít (de nem az) egy raklap aljára. Vagyis 3 db "fa kocka" egyenlő távolságra egymástól, rajtuk egy léc, majd újabb 3 fa kocka, rajta egy léc. Ez lesz az a rész, ami majd tartja az ágy másik felét, amikor lehajtjuk. A belső részre nem rácsozatot szeretnék, hanem teli lapot, mert erre lesz rátéve a futon. Azt szeretném, hogy erős legyen a szerkezet, ezért vélhetően elég nehéz lesz. Úgy kellene megoldani, hogy egy nő is könnyen ki tudja nyitni anélkül, hogy kihajtáskor vagy visszahajtáskor lecsapódna. Ez így leírva elég bonyolultan hangzik, ezért csatolok rajzot, hogy kb mire gondolok.
- 1118, Budapest
- 26 szakember válaszolt
Régi építésű ház padlásának födémszigetelése /kőzetgyapot/, vagy fújásos /nem purhabbal/. A szigetelés 20 cm vastagságú, és járó és rakodó felülettel. Az ajánlatokat, anyagos négyzetméter árral kérem külön a szigetelésre és külön a járó illetve rakodó felületre.
- 7400, Beszédes József u., Kaposvár
- 6 szakember válaszolt
Szép napot kívánok! 191nm felület teljes rendszer szintű hőszigetelésére (szinezéssel együtt) kérek ajánlatot a következők alapján. 1987-es építésű 2 szintes nyereg tetős családi ház, sajnos néhol (az orom csúcs közelében, alsó garázs külső falfelületénél) 2-5cm eltérés van a sík, vagy a függőlegestől, emiatt 110nm 10cm-es és 81nm 12cm-es EPS hagyományos polisztirol lapokkal szeretném csináltatni. A nyílászárók esetében a spaletta XPS lapokkal van borítva (nyílászáró csere történt). A tetőgerinc 9m magasan van. A vakolatot helyenként sajnos alá kell javítani. A munka magában foglalja a kezdő profilok felfúrását, a szigetelő lapok ragasztását, dübelezését, hálózását, mélyalapozását, valamint szinezését. Kezdő profil hosszúság 31-41 méter (teraszon nincs lábazati lehetőség). Szeretném még az idei fagyok beállta előtt, vagy amennyiben ez nem lehetséges, akkor a lehető legkorábban megcsináltatni. A ház helyileg Kaposváron, a Beszédes József utcában van. Az ajánlatokat a ****.******.76@*****.*** email címre kérem küldeni. Árajánlatukat előre is köszönöm! Róth Zoltán
- 0 szakember válaszolt
Üdvözletem keressen bizalommal. www.ujbuda.biz *********** lakások házak, felújítását, építését, vállaljuk, komplett tetők javítását, cseréjét, teraszok fedését, stb. Festést, burkolást, gipszkartonozást, villanyszerelést, fűtés megbeszélése, cseréje, javítása, kompletten. A-Z-ig mindent vállalunk keressen bizalommal minket. Bontásokat, épület csarnokok bontása nagy tapasztalattal teljes sitt elvitelével. Tisztelettel várjuk megrendelését. Ingyenes felmérés, illetve fotóról adunk egy árat. Köszönjük hogy egy becsületes csapatot választott, minket. )))
- 12 szakember válaszolt
Tisztelt Szakemberek, Miskolci zártkertben lévő kis házamon szeretném a tetőt - palatető - cserélni. Nem szimpla csere lenne, mivel a házat kicsit bővíteni is szeretném, jelenlegi 4,6 m X 6,5 m helyett 4, 6 m X 8 m alapterületűre. A régi pala helyett lemeztetőt szeretnék, mely tetővel együtt galéria is készülne a házba . Ehhez keresek szakembert, aki a teljes munkafolyamatot tudja vállalni. A bontás is a feladat részét képezi. A feladat elvégzésére árajánlatokat várok.
- Nagykanizsa
- 2 szakember válaszolt
Hőszivattyús fűtés bekötés és egyéb más viz szerelési munkára keresek azonnali kezdéssel szakembert.
- Budapest
- 1 szakember válaszolt
Csőregiszter eltávolítása, fagyasztásos módszerrel.SOS!