ID 199325

Ajtó, ablak, nyílászáró szerelés

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 2747, Törtel

Feladat információi

Kádár kocka 1964 ben épült. Utca fronton ablakcsere és redőny csere. Viszonylag nagy redőnyök és ablakok.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 199325
  • A feladat létrehozva: 18 máj. 13:15-kor
  • Frissítve: egy hónapja

Feladat létrehozója

Anett
  • +46 73 855 ** **
    Nem ellenőrzött
  • lane****@g****.***
    Nem ellenőrzött

6 szakember válaszolt

Martin
  • Nincs értékelés

  • 1 000 Ft
Tamás
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Gergő
  • 2.5(12 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Károly
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Jozsef
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Robert
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás

Ár-irányelveink

Törtelen egy 1964-ben épült Kádár-kocka típusú ház utcafronti ablakainak és redőnyeinek cseréjéről van szó. Az ablakok és redőnyök mérete viszonylag nagy, így a munka bonyolultabb lehet. Az ablakcsere ára Törtelen általában 40 000–60 000 forint között mozog darabonként, a redőnycsere pedig 30 000–50 000 forint per darab. Ha például három ablak és három redőny cseréje szükséges, az összköltség 210 000–330 000 forint körül várható. Egy ablak- vagy redőnycsere átlagosan 2-3 órát vesz igénybe, összesen tehát körülbelül egy nap alatt elvégezhető a munka. Az árak függnek a beépítés nehézségétől, az ablakok és redőnyök típusától, valamint a szerelő tapasztalatától. Az anyagköltséget nem számoltuk bele, csak a munkadíjat. Így a megrendelő reális képet kaphat a várható kiadásokról és időráfordításról.

További feladatok ebben a kategóriában

Árajánlatkérés nyílászáró cserére - Cserkeszőlőben
  • 0 szakember válaszolt

Árajánlatkérés nyílászáró cserére - Cserkeszőlőben Sziasztok! Cserkeszőlői családi házba szeretnék árajánlatot kérni nyílászáró cserére, beépítéssel együtt. *Méretek:* 1. Nagy szerkezet: 200 cm magas x 360 cm széles - Alsó 100 cm: tömör felület - Felső 100 cm: üveg 2. Bejárati ajtó: 155 cm széles x 228 cm magas, műanyag 3. Ablak 1: 50 cm x 50 cm 4. Ablak: 2 db 70 cm x 40 cm *Igények:* - Minden nyílászáróra szúnyogháló - Beépítés hulladék elszállítással - 2 vagy 3 rétegű üveg érdekel, kérlek mindkettőre adjatok árat - Helyszíni felmérés lehetséges? Kérlek írjátok meg: - Teljes árat anyag + munkadíjjal - Milyen profil márkával dolgoztok - Garancia idejét - Várható határidőt Köszönöm, várom a válaszotokat!

Bejárati ajtó küszöb építése (megemelése)
  • Veszprém
  • 2 szakember válaszolt

Burkolatcsere után, a padlószint feljebb került, ezért a bejárati ajtót meg kellett emelni. Ennek következtében az ajtó és a küszöb között kb 2 centi rés van. Ennek a köszöbnek a megemelése (esetleg cseréje) lenne a feladat méretpontosan és szépen kivitelezve. A jelenlegi küszöb aluminium...

Beltéri ajtó fóliázást keresek
  • 9485, Nagycenk
  • 1 szakember válaszolt

Egy beltéri ajtó fóliázására keresek szakembert. 1 ajtólapot és 2 ajtótokot szeretnék fóliáztatni. A helyszín Nagycenk, és minél hamarabb szeretném elvégeztetni a feladatot. Olyan megoldás érdekel, ami esztétikus és tartós lesz.

Gerébtokos ablak festés és üvegezés
  • 7953, Királyegyháza
  • 3 szakember válaszolt

Régi gerébtokos ablakaim felújításához keresek szakembert. 4 ablakról van szó, a feladat festést és üvegcserét is tartalmaz. A munka helyszíne Királyegyháza. Egyelőre csak érdeklődöm a lehetőségekről és az árról.

Műanyag ajtó beállítása Kistokajban
  • 3553, Kistokaj
  • 0 szakember válaszolt

Műanyag ajtó beállításához keresek szakembert, mert az ajtó szorul és nem záródik rendesen. A helyszín Kistokaj, és a javítást szerdára, a következő napokon belül szeretném megoldani. Olyan szerelőt keresek, aki meg tudja nézni a problémát, és szükség esetén finomhangolja vagy beállítja az ajtót. Árban még nem döntöttem, ezért több ajánlat is érdekel.

Ajtó, ablak, nyílászáró szerelés
  • 8624, Balatonszárszó
  • 1 szakember válaszolt

ABLAK ZÁR CSERE

Szúnyogháló készítés ajtóra
  • 2120, 1, János u., Dunakeszi
  • 4 szakember válaszolt

Ház teraszajtajára egy kifelé nyíló szunyoghálós ajtó elkészítése ès felszerelése. Méret: kb 206x86cm. Szín: fehér.

Ajtó, ablak, nyílászáró szerelés
  • 1108, Budapest
  • 16 szakember válaszolt

Ablakpárkányhoz beépitès

Vízkár utáni helyreállítás lakásban
  • Beregszász út, Budapest
  • 15 szakember válaszolt

- Repedt ajtótok (MDF, laminált) javítása, ez a legfontosabb - 20 m2 laminált padló javítás/csere - minimális falfestés (fehér)

Ajtó, ablak, nyílászáró szerelés
  • 8200, Veszprém
  • 4 szakember válaszolt

Erkélyajtóra 120 x 200 harmonika szúnyoghálós ajtó.

Beszakadt furnér ajtó javítása
  • Budapest
  • 5 szakember válaszolt

Egy beszakadt furnér ajtó javítását szeretném elvégeztetni. Csak a furnér sérült, a szerkezettel nincs probléma. Budapest XIV. kerületben található az ajtó, és sürgősen szeretném, ha meg tudnák javítani. Az ajánlatokat várom, a pontos időpontban rugalmasan tudok egyeztetni.

Ajtó, ablak, nyílászáró szerelés
  • 1123, Budapest
  • 12 szakember válaszolt

175x205 fa ablakok 3 szárnyú csere vagy javítás