ID 199694

Földmunka gépkezelőt keresek

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 150 000 Ft
  • 7634, Pécs

Feladat információi

Pécs Patacsi részén szeretném kiásatni egy 5 köbméteres fekvő tartály helyét. Ehhez olyan gépkezelőt keresek, aki tapasztalt földmunkában és pontosan, gyorsan tud dolgozni. A kivitelezést őszre tervezem, de a pontos időpontban rugalmas vagyok. Az árakkal nem vagyok tisztában, ezért több ajánlatot is szívesen fogadok.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 199694
  • A feladat létrehozva: 20 máj. 16:08-kor
  • Frissítve: 2 hónapja

Feladat létrehozója

Szilvi
  • nagyma*******@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

Ár-irányelveink

Pécsen egy 5 köbméteres fekvő tartály kiásása földmunka gépkezelővel általában 30 000–50 000 forint között mozog, a teljes munka díja. Ez az ár a gépkezelő tapasztalatától, a munka gyorsaságától és a terepviszonyoktól függ. Egységárban ez körülbelül 6 000–10 000 forint köbméterenként. A munka átlagosan 2-4 órát vesz igénybe, beleértve a gép beállítását és a munkaterület előkészítését. Az ár nem tartalmazza az esetleges szállítási vagy engedélyezési költségeket. Ha a talaj nehezebben kezelhető (pl. köves vagy agyagos), az ár magasabb lehet, illetve ha gyorsabb határidőt kérnek, az is befolyásolhatja az árat. Érdemes több gépkezelőtől ajánlatot kérni, hogy a legjobb ár-érték arányt megtalálja.

További feladatok ebben a kategóriában

Kőszőnyeg kültéren
  • 2086, Tinnye
  • 12 szakember válaszolt

Kb. 30-35m2 kőszőnyeg rossz gresap helyére, épület fala mentén.

Út- és járdaépítés, térkövezés
  • 8800, Nagykanizsa
  • 15 szakember válaszolt

Járda

Út- és járdaépítés, térkövezés
  • 9700, Szombathely
  • 10 szakember válaszolt

2 db kocsibeálló és 3m hosszú, 90cm széles járda, kb. 30m2

Út- és járdaépítés, térkövezés
  • 2173, Kartal
  • 1 szakember válaszolt

20nm2kapubállo

Út- és járdaépítés, térkövezés
  • 7622, Pécs
  • 18 szakember válaszolt

Telephely kb 500nm

Sarokkád átszínezése feketére
  • Budapest
  • 8 szakember válaszolt

A 7. kerületben szeretném a sarokkádamat felújítani és az enyhe sárgulást eltüntetni. A kádat fekete vagy sötétzöld színre szeretném átszíneztetni, standard minőségben. Nem sürgős, valamikor a nyár folyamán lenne ideális számomra. E-mailen szeretnék ajánlatokat kapni.

Szerszámélezéshez keresek köszörűst
  • Eger
  • 0 szakember válaszolt

50 hosszú fúrószerszám élezésére keresek szakembert. Egerben vagy a környéken lenne előnyös az elvégzés, de postázással is megoldható. Sürgős a feladat, ezért minél hamarabb szeretném megtalálni a megfelelő mestert. Az ajánlatokat e-mailben várom.

Út- és járdaépítés, térkövezés
  • 2890, Tata
  • 12 szakember válaszolt

Kültéri lépcső és terasz burkolása.

Bobcat tereprendezés Ózdon
  • Ózd
  • 4 szakember válaszolt

Ózdon szeretnék egy körülbelül 500 négyzetméteres terület tereprendezését elvégeztetni Bobcat géppel. Jelenleg elsősorban árajánlatot kérek, mert még az árakat szeretném összehasonlítani. A pontos időpontban rugalmas vagyok, így akár a következő napokban vagy később is megoldható. Fontos számomra, hogy a terület egyenletes és rendezett legyen a további használathoz.

Kertépítés
  • 1486, 8222, Masianoke St, Vosloorus
  • 3 szakember válaszolt

Veszprém mellett található településre keresek kertépítő csapatot. Akár távolabbi településről is. Egy most épülő ház kertjét a kellene megtervezni és kivitelezni. Térkövezés növény ültetés stb. Referencia képeket mindenképpen kérek még mielőtt bármiről is beszélünk.

Út- és járdaépítés, térkövezés
  • 6000, Kecskemét
  • 1 szakember válaszolt

Jarda javitas lenne 30cm szelesen kb 2km hoszan de nem egybe lene szakaszosan a hogy haladung a visza allitasal

Bőröndjavítót keresek varráshoz
  • 5062, 3, Aradi út, Kőtelek
  • 0 szakember válaszolt

Bőröndöm elengedett varrását kell megjavítani, és a felületet újra kell festeni. A bőrönd gyöngyvaszon műszálas anyagból készült. Szolnok környékén keresek szakembert, és júniusra szeretném elvégeztetni a javítást. Kb. 15 000 Ft-os keretből indulok.