Meleghívások

5 000 Ft
Teljesített feladat Megjelent: egy éve 408 megtekintés Telemarketing
20099
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
5 000 Ft

Feladat leírása

40 telefonszám felhívása a feladat

Hasonló feladatok

Virtuális asszisztens
Az ülés fűtés egyszer be lehet kapcsolni akkor tökéletes, egyszer meg semmit nem reagál a kepcsolàsra.
2400, Dunaújváros
Ajánlatkérés
Sándor Kenyeres
Fb hírdetésben jártas embert keresek. Meta Business Suite ismerettel. Aki tudja tesztelni a hirdetéseket.
Kezdés: április 23, 22:00
Csilla M.
Műkörmös
8000, Szfvár
100 000 Ft
Kata
Kedves András! Aktuális még a szövegíró feladat? Szívesen elvégezném. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté tesz erre a projektre.…
Dániel V.
Kedves András! Amennyiben még mindig keres termék leíráshoz embert, kérem konzultáljunk. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté te…
Dániel V.